EY otwiera biuro w Gdańsku

Firma doradcza EY otwiera kolejne biuro w Polsce. Tym razem spółka postawiła na Trójmiasto.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

EY otwiera biuro w Gdańsku

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 mar 2016 19:09


W początkowej fazie działania, w trójmiejskim biurze zatrudnienie znajdą głównie audytorzy oraz doradcy podatkowi, natomiast inne usługi realizowane będą we współpracy z centralą w Warszawie. 

– Wiążemy duże nadzieje z nowym biurem i wierzymy, że będzie się szybko rozwijać. W tym roku nasz zespół będzie liczył około 30 osób, w tym kilkoro ekspertów zajmujących się doradztwem transakcyjnym oraz informatycznym. Z naszych analiz wynika, że Pomorze to obszar, na który warto stawiać w długim okresie – mówi Marcin Zieliński, partner odpowiedzialny za trójmiejskie biuro EY. 

Czytaj też: Będzie praca w Deloitte i EY. Duże rekrutacje

– Nasza firma od początku istnienia w Polsce współpracowała z licznymi podmiotami z Pomorza – zarówno z największymi przedsiębiorstwami regionu jak grupa Lotos czy Energa, a także z firmami z sektora MŚP oraz z samorządami – dodaje Zieliński.

Dziś EY zatrudnia w Polsce ponad 1800 osób w działach audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Oprócz zespołów świadczących usługi audytorsko-doradcze klientom, EY w Polsce ma również centrum usług wspólnych udzielające wsparcia – między innymi w zakresie księgowości, IT i zarządzania wiedzą – kilkudziesięciu biurom firmy na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.