PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Eurovolley Poland 2017. Szukają 350 wolontariuszy na wielkie wydarzenie sportowe

  • Autor: GP
  • 24 maj 2017 11:06

Grupa Adecco, której powierzono znalezienie wolontariuszy na Eurovolley Poland 2017 poszukuje 350 wolontariuszy. Po 70 w każdym z miast gospodarzy sportowej imprezy lata.

Eurovolley Poland 2017. Szukają 350 wolontariuszy na wielkie wydarzenie sportowe
Eurovolley Poland 2017 odbędzie się w: stolicy, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Katowicach.(fot.:pixabay.com)
REKLAMA

• Adecco podkreśla, że traktuje poważnie selekcję kandydatów i proces ich rekrutacji został pomyślany z odpowiednią starannością.

• Mecze odbędą się w drugiej połowie lata w: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, oraz w Katowicach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Adecco otrzymało zadanie zrekrutowania i przeszkolenia 70 wolontariuszy w każdym z miast-gospodarzy turnieju Eurovolley Poland 2017.  Chodzi o Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017.

Kto może zostać wolontariuszem?

Poszukiwane są osoby pełnoletnie, które mieszkają nie dalej niż 30 kilometrów od miasta i mają czas, by zaangażować się w organizację.

- Do zadań wolontariuszy będzie należało wspieranie organizacji mistrzostw na każdym etapie i w każdej sferze - komentuje Anna Wicha, dyrektor generalna Adecco Poland - Nasza rola będzie polegała na pozyskaniu pracowników zarówno do obsługi meczów, jak i do biura prasowego czy biura marketingu. To wspaniałe doświadczenie, zarówno pod względem zawodowym, jak i po prostu jako przygoda przy współtworzeniu dużego projektu.

Adecco zapewnia, że proces rekrutacyjny dla wolontariuszy zostanie przeprowadzony przy zachowaniu "najwyższych standardów "znanych z rekrutacji na stanowiska kierownicze. Kandydaci będą mieli okazję uczestniczyć w realnych rozmowach kwalifikacyjnych, testach kompetencji i języka oraz Assessment Center.

- Wolontariusze to w przeważającej większości ludzie młodzi, jeszcze przed pierwszymi doświadczeniami zawodowymi. Dzięki tak zorganizowanej rekrutacji nabędą wiedzę, która przyda im się podczas zdobywania pierwszej płatnej pracy. Będą wiedzieli jak się zachować oraz czego spodziewać - uważa Anna Wicha.

Wszyscy kandydaci, jeśli wyrażą na to zgodę, dostaną możliwość oferty pracy pasujące do ich profilu, który wypracują sobie właśnie w okresie trwania imprezy. Gotowość do takiego zaangażowania pokazuje, że udział w wolontariacie może w przyszłości zaowocować otrzymaniem propozycji płatnej pracy.

Wolontariusze otrzymają również szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, które jest wskazane przy obsłudze dużych imprez sportowych.

Eurovolley Poland 2017 odbędzie się od 24 sierpnia do 3 września 2017 roku. Mecze będą miały miejsce w: Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Katowicach, a mecz i ceremonia otwarcia gościć będą w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy.

Chcących brać udział w wolontariacie może zainteresować, że mecze zaczyna się będą o godzinach 17.30 i 20.30.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Eurovolley Poland 2017. Szukają 350 wolontariuszy na wielkie wydarzenie sportowe

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA