Ericpol zatrudni 200 inżynierów w Krakowie i Łodzi

Firma informatyczna Ericpol chce zatrudnić w tym roku 200 inżynierów do pracy w biurach w Krakowie i Łodzi. Zgodnie z zamierzeniami firmy co najmniej 80 osób powinno rozpocząć tam pracę od czerwca tego roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ericpol zatrudni 200 inżynierów w Krakowie i Łodzi

PODZIEL SIĘ


Autor: Przegląd prasy/ PAP/Gazeta Polska Codziennie

15 kwi 2013 13:44


Jak poinformowała w poniedziałek PAP przedstawicielka spółki Agnieszka Wełna, 100 nowych miejsc powstanie w Krakowie, a kolejne 100 - w Łodzi.

Na pracę w biurach w Łodzi i Krakowie mogą liczyć zarówno doświadczeni inżynierowie, jak i absolwenci oraz studenci ostatnich lat uczelni technicznych. Poszukiwani są m.in. programiści, testerzy, specjaliści ds. dokumentacji technicznej. Oprócz wiedzy specjalistycznej wymagana jest dobra znajomość angielskiego.

Nowi pracownicy zostaną zatrudnieni w zespołach wykonujących zadania dla sektorów: telekomunikacji, bankowego, administracji publicznej, wspomagania zarządzania przedsiębiorstwami (ERP) czy aplikacji medycznych.

Ze względu na tempo rozwoju spółka Ericpol zdecydował się na budowę nowego biurowca, który powstanie w Łodzi u zbiegu ulic Sienkiewicza i Tymienieckiego. Budowa gmachu, mieszczącego 800 osób, wkrótce się rozpocznie.

Ericpol zatrudnia w Polsce około 1350 pracowników. Firma ma też trzy spółki zależne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.