PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Emirates rekrutuje w Warszawie i Wrocławiu członków obsługi pokładowej

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 6 sie 2018 10:20

Atrakcyjna oferta zawiera wynagrodzenie wolne od podatku, darmowe zakwaterowanie w Dubaju i wiele innych benefitów. Emirates, jedna z największych na świecie linii lotniczych, poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi.

Emirates rekrutuje w Warszawie i Wrocławiu członków obsługi pokładowej
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat i płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie.
  • Nie bez znaczenia jest także odpowiedni wzrost. Kandydat na pracownika Emiratem musi sięgnąć na wysokość 212 cm. Nie musi natomiast posiadać magisterium.
  • Już niebawem dubajski przewoźnik zorganizuje spotkania rekrutacyjne. Pierwsze z nich odbędzie się 25 sierpnia we Wrocławiu, drugie 28 sierpnia Warszawie.

Linia lotnicza poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy obejmą nowe stanowiska powstałe w wyniku rozwoju przewoźnika, związanego m.in. z uruchomieniem nowych tras w siatce Emirates oraz włączeniem do floty nowych maszyn. Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w linii lotniczej, powinni przyjść z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Wcześniejsza rejestracja online nie jest wymagana. Wszelkie dodatkowe informacje na temat naboru oraz wymagań można znaleźć na stronie internetowej Emirates.

Czytaj też: Ryanair rekrutuje. Ile zarobią piloci w Polsce?

Istnieje szereg kryteriów, które trzeba spełnić, aby być branym pod uwagę w procesie rekrutacji. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

Członkowie personelu pokładowego otrzymują pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele dodatkowych świadczeń, takich jak wynagrodzenie wolne od podatku, zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, darmowy dojazd do/z pracy, opiekę lekarską i stomatologiczną oraz ekskluzywne zniżki w centrach handlowych i punktach rekreacyjnych w Dubaju. Przysługują im również ulgi na bilety dla rodzin i przyjaciół, co w przypadku tak szybko rosnącej globalnej siatki Emirates oferującej połączenia na 6 kontynentach, jest szczególnie atrakcyjne.

Czytaj też: Do Dubaju bez wizy. Będzie nowy kierunek emigracji zarobkowej Polaków?

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Emirates rekrutuje w Warszawie i Wrocławiu członków obsługi pokładowej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA