×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Duńska firma otwiera biuro w Trójmieście. Poszukuje freelancerów

  • Justyna Koc
    jk
  • 25 lis 2021 12:38

InterLogic, duńska firma o ukraińskich korzeniach, otworzyła biuro w Gdańsku. Obecnie poszukuje głównie doświadczonych specjalistów, którzy będą prowadzić projekty samodzielnie lub w niewielkich zespołach.

Duńska firma otwiera biuro w Trójmieście. Poszukuje freelancerów
InterLogic jest firmą IT, która zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych, usprawniających procesy biznesowe (fot. Shutterstock)
REKLAMA

InterLogic jest firmą IT, która zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych, usprawniających procesy biznesowe dla klientów w Danii. Pracuje w technologiach: .Net, PHP, Magento, DevOps, Python, Java, QA, AQA, iOS, Android, Front End. Opracowuje m.in. rozwiązania służące do płatności mobilnych, aplikacje internetowe do zaawansowanych obliczeń i elastyczny system do zarządzania dużą liczbą turbin wiatrowych.

Jednym z powodów, dla których firma InterLogic zdecydowała się na otworzenie nowego biura właśnie w Trójmieście, jest dogodna lokalizacja. W swojej działalności firma operuje danymi osobowymi swoich klientów i użytkowników ich stron i aplikacji. Z przyczyn logistycznych związanych z RODO najłatwiejszym rozwiązaniem było więc wybranie lokalizacji znajdującej się w obrębie Unii Europejskiej, która nie wymaga podpisywania dodatkowych zgód na przetwarzanie danych. Gdańsk okazał się być najlepszą lokalizacją w całej Unii ze względu na bliskie sąsiedztwo z Danią.

InterLogic zatrudniła już w gdańskim biurze programistów DevOps, Python, Java i .Net. W tej chwili poszukuje doświadczonych specjalistów, którzy będą prowadzić projekty samodzielnie lub w niewielkich zespołach. Po stworzeniu podstawowego zespołu składającego się ze specjalistów wyższego i średniego szczebla planuje poszerzyć poszukiwania o stanowiska juniorskie.

W związku z pandemią COVID-19 InterLogic zakłada również możliwość współpracy z freelancerami pracującymi zdalnie. Celem firmy jest zbudowanie bazy ponad 300 freelancerów z Polski, którzy będą otrzymywać duńskie wynagrodzenie podczas pracy na miejscu w Danii i zyskają krótszy, 37-godzinny tydzień pracy zamiast obowiązujących w Polsce 40 godzin.

Warto dodać, że wszyscy nowi pracownicy będą współpracować z ponad 300 deweloperami pracującymi w biurach firmy w Danii, na Ukrainie i Polsce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Duńska firma otwiera biuro w Trójmieście. Poszukuje freelancerów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA