PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Dropbox szuka pracowników w Polsce. Kusi nowym modelem pracy

  • jk
  • 17 sie 2022 11:30

Dropbox rozpoczyna działalność w Polsce. Poszukiwani są specjaliści, którzy wzmocnią głównie obszary content security and protection, platform infrastructure oraz product growth. Kusi ich pracą zdalną i elastycznych czasem pracy.

Dropbox szuka pracowników w Polsce. Kusi nowym modelem pracy
Dropbox przyjął na stałe model pracy zdalnej i elastyczny czas pracy (Fot. Annie Spratt/Unsplash)
REKLAMA

Dropbox (twórca aplikacji, która umożliwia dostęp do plików i folderów przechowywanych w chmurze Dropbox bezpośrednio z komputera) przyjął na stałe model pracy zdalnej i elastyczny czas pracy. Od ponad roku firma wdraża swoją strategię Virtual First.

- Virtual First był dla nas śmiałym posunięciem. Musieliśmy całkowicie przeformułować sposób działania, aby zapewnić naszym pracownikom warunki, w których mogą wykorzystać swój potencjał i jak najlepiej wykonywać swoją pracę. W tej chwili możemy pochwalić się świetnymi rezultatami: 80 proc. naszych pracowników przyznało, że dzięki modelowi pracy zdalnej mogą pracować bardziej efektywnie, a 72 proc. z nich ma poczucie lepszej równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym – powiedział Bryan Tsao, wiceprezes ds. rozwoju i danych Dropboksa.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj też: TTMS rekrutuje. Do końca roku chce zatrudnić ponad 200 osób

- Zauważyliśmy też, że wyłoniły się nowe ośrodki rekrutacji talentów: na koniec 2021 roku ponad połowa nowych pracowników pochodziła spoza typowych dla nowych technologii dużych rynków pracy. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy poszerzyć zasięg naszej rekrutacji o nowe regiony, jak np. Polska, co pozwoli nam skorzystać z nowych rynków pracy w obszarach inżynierii i nowych technologii – dodał Bryan Tsao.

Praca w Polsce

W regionie EMEA Dropbox zatrudnia kilkaset pracowników. Na tym nie koniec – rekrutacja nadal trwa. Firma opublikowała już ponad 20 ogłoszeń o pracę w Polsce i planuje dodać kolejne w najbliższych miesiącach.

Poszukiwani są specjaliści, którzy wzmocnią głównie obszary content security and protection, platform infrastructure oraz product growth.

- Wierzymy, że otwieramy nowy rozdział w myśleniu o środowisku pracy, dlatego będę miała możliwość powitać pierwszych „dropboxerów” z Polski w naszym już bardzo zróżnicowanym i wielonarodowościowym zespole. Będą oni odgrywać kluczową rolę jako wsparcie dla naszych klientów w tworzeniu środowiska pracy przyszłości, przekładając to, co działa w naszych własnych zespołach w pracy wirtualnej, na rozwój naszych produktów – powiedziała Melanie Collins, dyrektor ds. zasobów ludzkich w Dropboksie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dropbox szuka pracowników w Polsce. Kusi nowym modelem pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA