Dni Kariery w Katowicach

W wydarzeniu co roku bierze udział 250 wystawców i ponad 40 tys. studentów. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie innowacyjna konferencja Youth&Business CoAction, skupiająca się - podobnie jak Dni Kariery - na temacie kariery oraz rynku pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dni Kariery w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2014-10-16


Dni Kariery odbywają się od ponad 20 lat, w dziewięciu największych ośrodkach akademickich w Polsce. Z roku na rok organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm lokalnych i międzynarodowych, z różnorodnych branż. Oferty znajdą zarówno studenci kierunków ekonomicznych, technicznych jak i humanistycznych. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie www.dnikariery.pl i pobrać bezpłatny bilet ułatwiający wejście na teren targów oraz niosący za sobą szereg dodatkowych korzyści.

Dni Kariery to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi  pracodawcami, a co za tym idzie, wymiany wzajemnych potrzeb i oczekiwań. Przedstawiciele  firm, które biorą udział w targach, przedstawią oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych.

Uczestnicy, poprzez  bezpośredni kontakt z pracodawcami, mogą uzyskać informacje na temat procesów rekrutacji, wymagań oraz oczekiwań firmy.

Więcej informacji na www.dnikariery.pl lub www.facebook.com/DniKariery.

Organizatorem wydarzenia jest AIESEC Katowice UE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.