Dni Kariery - Twoja szansa na sukces!

20 października 2015 r. o godzinie 9:00 w Altusie w Katowicach, rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych przez studentów wydarzeń. Dni Kariery co roku przyciągają ponad 45 tys. uczestników na targi pracy, praktyk i staży.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dni Kariery - Twoja szansa na sukces!

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2015-10-20, Katowice


Także i Ty będziesz miał szansę spotkać swojego wymarzonego pracodawcę i przekonać się jak bliska jest możliwość zdobycia upragnionego miejsca w firmie. Każdego roku tysiące studentów odnajduje zatrudnienie w największych korporacjach. Tradycyjnie największy popyt na pracowników obserwuje się w branży handlu i sprzedaży, obsługi klienta, a także: bankowości, finansów, ubezpieczeń, komunikacji i zaawansowanych technologii.

Najwięcej wakatów znajdziemy w dużych firmach i korporacjach – przedstawicieli wielu z nich będzie można spotkać na Dniach Kariery, m.in.: Lidl, KPMG, EY, Deloitte, PZU, Nestle, PwC i wiele innych.Podczas samego wydarzenia, będziesz miał również okazję, by skonsultować swoje CV, sprawdzić swoje umiejętności językowe i porozmawiać o swojej ścieżce kariery w specjalnie przygotowanej Strefie Doradztwa Zawodowego, a także możliwości zrelaksowania się w Strefie Chillout.

Organizatorami Dni Kariery są studenci z AIESEC Katowice. AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jest obecna w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtuje wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwija przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

To wszystko czeka na Ciebie! Zapisz się na stronie dnikariery.pl, pobierz bezpłatny bilet i jednocześnie weź udział w konkursie w którym do wygrania będą nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł!

Dokładne informacje o firmach obecnych na Dniach Kariery będą na bieżąco publikowane na stronie www.dnikariery.pl/, a także na wydarzeniu na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.