Dni Kariery® - pierwszy krok na ścieżce do twojej kariery

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 12 marca w budynku Altus, w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest studencka organizacja AIESEC, która pozyskała zaufanie już ponad 250 pracodawców.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dni Kariery® - pierwszy krok na ścieżce do twojej kariery

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2015-02-12 - 2015-03-12


Dni Kariery® organizowane są w Polsce już od ponad 20 lat w aż dziewięciu miastach akademickich. Co roku, organizatorzy dają uczestnikom niepowtarzalną szansę na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami z różnorodnych branż. Osoby odwiedzające mają okazje porozmawiać z przedstawicielami lokalnych jak i międzynarodowych firm oraz poznać ich oferty, dotyczące praktyk, staży czy też propozycje pracy.

Dni Kariery® umożliwiają studentom kierunków ekonomicznych, technicznych oraz humanistycznych zyskać wgląd w profesjonalne środowisko i w mniej formalnych warunkach skonfrontować swój punkt widzenia z realiami panującymi na rynku pracy oraz uzyskać informacje na temat procesów rekrutacyjnych i wymagań poszczególnych firm.

Dzięki temu, iż targi są tworzone przez studentów z organizacji AIESEC, Dni Kariery® są w pełni dopasowane do oczekiwań odwiedzających.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.dnikariery.pl lub na www.facebook.com/DniKariery

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.