×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Dla wielu to praca marzeń. Można zarobić na zwiedzaniu Europy

  • jk
  • 24 maj 2023 17:03

Radical Storage szuka testera nocnych pociągów, który będzie się dzielić swoimi wrażeniami z podróży. Można zwiedzić Europę i jeszcze na tym zarobić.

Dla wielu to praca marzeń. Można zarobić na zwiedzaniu Europy
Radical Storage oferuje pracę dla osób, któe chcą zarabiać na zwiedzaniu Europy pociągiem (Fot. Mantas Hesthaven/Unsplash)
REKLAMA

Firma prowadząca platformę do wyszukiwania przechowalni bagażu Radical Storage szuka testera nocnego pociągu na okres jednego miesiąca.

- Aby właściwie przetestować i zdobyć informacje z pierwszej ręki, musimy znaleźć kogoś, kto będzie naszym oficjalnym testerem nocnego pociągu. To rola dla kogoś, kto chce zarabiać na zwiedzaniu Europy pociągiem podczas tego lata - czytamy w ogłoszeniu firmy Radical Storage.

Choć doświadczenie w podróży jest mile widziane, to nie jest ono konieczne. Kandydat powinien przede wszystkim wykazywać chęć do zwiedzania świata. Musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne dokumenty podróżne.

Istotna jest także dobra znajomość języka angielskiego w piśmie, ponieważ testerzy będą musieli pisać bloga dla Radical Storage, w którym będą opisywać wrażenia z podroży. Będą również robić zdjęcia i nagrywać filmy, które firma będzie mogła wykorzystać w mediach społecznościowych i na blogach.

Co w zamian oferuje firma? Miesięczny bilety Interrail (max. 7. przejazdów) do wykorzystania w całej Europie. Do tego opłaci bilety za maksymalnie 5 nocnych pociągów. Tester otrzyma także miesięczny voucher na jedną z przechowalni bagażu Radical Storage, a także pensję w wysokości 500 funtów (ok. 2,6 tys. zł).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dla wielu to praca marzeń. Można zarobić na zwiedzaniu Europy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA