×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Digital Workforce w nowym biurze. Firma utworzy nowe miejsca pracy

  • Autor: PAP
  • 15 kwi 2019 16:16

Kilkadziesiąt nowych miejsc pracy dla specjalistów z branży IT i nowych technologii oraz konsultantów biznesowych utworzy w Łodzi firma Digital Workforce. Specjalizujący się w usługach z zakresu robotyzacji i automatyzacji inwestor zwiększy zatrudnienie w związku z otwarciem nowego biura.

Digital Workforce w nowym biurze. Firma utworzy nowe miejsca pracy
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jeden z czołowych na świecie specjalistów we wdrażaniu oraz obsłudze usług robotyzacji i automatyzacji procesów w przemyśle, logistyce, handlu, czy instytucjach publicznych i finansowych w poniedziałek w Łodzi otworzył uroczyście swoją nową siedzibę.

"Firma Digital Workforce funkcjonuje w Łodzi od dwóch lat, ale dzięki nowej przestrzeni będzie miała szansę na dalszy dynamiczny rozwój. On faktycznie następuje i chciałam podziękować za to, że uwierzyliście w Łódź. Cieszę się, że firmy nowoczesnych technologii chcą być z Łodzią związane i rozwijać się w naszym mieście" - powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Dzięki przeprowadzce do Centrum Biznesu Łódź - co podkreśliła menedżer oddziału w Polsce Kinga Chelińska-Barańska - fiński koncern planuje do końca czerwca zwiększyć w Łodzi zatrudnienie z obecnych 77 osób do 100, a w dalszej perspektywie do 200 pracowników.

"Rekrutacja trwa nieustająco, bo rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zaczynaliśmy od małego 15-osobowego biura, w kolejnym pracowało 40 osób, a obecne jest dostosowane do 100 pracowników. Planujemy zwiększać zatrudnienie stopniowo. Wszystko zależy od naszych klientów, bo jeżeli biznes będzie rósł, my też będziemy rośli" - tłumaczyła Chelińska-Barańska.

Dodała, że firma poszukuje m.in. specjalistów z branży IT i nowych technologii, a także konsultantów biznesowych.

Łódzkie biuro Digital Workforce jest jedynym w Polsce i jednym z sześciu fińskiego koncernu na świecie. Pozostałe znajdują się w Helsinkach, Sztokholmie, Oslo, Kopenhadze i Londynie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Digital Workforce w nowym biurze. Firma utworzy nowe miejsca pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA