PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Deloitte rekrutuje. 200 miejsc pracy i praktyk czeka na młodych

  • Justyna Koc
    jk
  • 6 mar 2017 9:06

• Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację.
• Oferty pracy będą skierowane do studentów co najmniej trzeciego roku studiów i absolwentów uczelni wyższych.
• Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Deloitte rekrutuje. 200 miejsc pracy i praktyk czeka na młodych
Pracę mogą zdobyć studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. (Fot. DeloitteToronto3/ Flickr)
REKLAMA

Pracę w Deloitte mogą zdobyć studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Czeka na nich praca w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. 

Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne assessment center weryfikujące kompetencje kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Praca w konsultingu

Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale konsultingu, który w ostatnich latach mocno rozwija kilka innowacyjnych kierunków związanych z tym obszarem: Finevare (narzędzie do wyceny rezerw wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego), Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem), T24 (system narzędzi dla banków firmy Temenos, której Deloitte jest głównym partnerem technologicznym i biznesowym) oraz Salesforce i SAP. Taka opcja może być szczególnie interesująca dla studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych i ekonometrycznych.

Silną odnogą konsultingu jest także Deloitte Digital - agencja marketingowa wzbogacająca biznes o innowacyjne kampanie marketingowe, strategie, design thinking, studio graficzne i inne obszary wspierające budowę marki w świecie cyfrowym.

Z kolei zespół Sustainability Consulting pracuje dla organizacji, które chcą świadomie budowa swoją wartość poprzez aktywne zarządzanie wpływem gospodarczym, społecznym i środowiskowym.

- W związku z tym, że konsulting świadczy bardzo kompleksowe usługi, począwszy od marketingu, poprzez doradztwo strategiczne aż do technologicznego, nasza oferta dla studentów i absolwentów jest naprawdę szeroka. Co ważne, realizujemy coraz więcej projektów międzynarodowych, co sprawia, że nasi eksperci pracują, zbierają doświadczenia i dzielą się swoją wiedzą w wielu miejscach na świecie – mówi Marta Sławińska, menedżer ds. HR w dziale konsultingu Deloitte.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Deloitte rekrutuje. 200 miejsc pracy i praktyk czeka na młodych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA