Dairy Queen rekrutuje pracowników. Kogo szuka?

Dairy Queen, amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, która lada moment otworzy pierwszą placówkę w Polsce, prowadzi rekrutację pracowników do swoich lokali.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dairy Queen rekrutuje pracowników. Kogo szuka?

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

9 cze 2015 14:46


Szuka m.in. kierowników restauracji w Warszawie. Oferty pracy pojawiły się w maju w internecie, w m.in. w serwisie Pracuj.pl.

Sieć Dairy Queen należy do kontrolowanego przez amerykańskiego miliardera Warrena Buffetta holdingu Berkshire Hathaway. Plany ekspansji sieci do Polski ogłoszone zostały na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku.

Pierwszy lokal ruszyć miał na wiosnę w Warszawie. O tym, że prace nad startem sieci są już zaawansowane, świadczyć może m.in. fakt, iż strona internetowa DQ została w ostatnich dniach przetłumaczona na język polski. Co prawda na głównej witrynie sieci znajduje się komunikat, że strona nadal jest w budowie, jednak można już przeglądać podstrony.

W ciągu pięciu lat Dairy Queen planuje uruchomienie w Polsce 26 barów, zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach największych miast. Lokale w naszym kraju mają być przyczółkiem do szerokiej ekspansji DQ w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.