Centrum Kompetencji SAP potrzebuje 80 specjalistów

Co najmniej 80 specjalistów znajdzie zatrudnienie w Centrum Kompetencji SAP, które tworzy w Łodzi Grupa Veolia. Centrum ma działać globalnie na rzecz wszystkich oddziałów firmy, jego zadaniem będzie wsparcie i rozwój aplikacji SAP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Centrum Kompetencji SAP potrzebuje 80 specjalistów

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

8 lis 2013 17:53


SAP to zintegrowany system informatyczny, który pozwala kontrolować procesy biznesowe w firmie.

"Nowe centrum jest częścią projektu, którego celem jest ujednolicenie procesów i funkcji biznesowych Grupy Veolia Environnement, szczególnie w obszarze finansów i zakupów" - zapowiada menedżer Centrum Adam Wiercioch.

Łódź została wybrana m.in. ze względu na centralną lokalizację i dostęp do wykwalifikowanych kadr. Centrum zatrudni na początek 80 osób: specjalistów i konsultantów SAP oraz menedżerów projektów.

Od kandydatów oczekiwana jest znajomość systemu SAP oraz doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych i w zakresie wsparcia użytkowników końcowych. Ze względu na międzynarodowy charakter projektu wymagana jest także dobra znajomość angielskiego. W przyszłości firma planuje rozwój centrum.

Veolia Environnement to światowy dostawca usług komunalnych na rzecz samorządów lokalnych i przedsiębiorstw przemysłowych, w trzech segmentach: gospodarka wodna i ściekowa, gospodarka odpadami i usługi energetyczne. Obecnie firma zatrudnia ponad 330 tys. pracowników w 68 krajach. Grupa jest notowana na giełdach w Paryżu i Nowym Jorku, a w 2012 r. jej przychody wyniosły 29,4 mld euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kamil 2015-03-21 23:40:36

sap-recruitment.eu / outsourcing IT

Seargin - rekrutacja SAP 2014-06-22 00:10:27

Jeżeli nadal poszukujecie pracy w obszarze SAP to zapraszam serdecznie do kontaktu: Seargin - rekrutacja SAP seargin.com info(at)seargin.com Codziennie nowe oferty pracy na kontakty i umowę o pracę , w kraju i za granicą.