Capgemini zatrudni 100 osób we Wrocławiu

- Rekrutacja jest kierowana zarówno do specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze obsługi projektów IT, jak i do absolwentów kierunków ścisłych. Poszukujemy również kandydatów, którzy dopiero zaczynają pracę w branży technologicznej i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze - mówi Piotr Poprawski dyrektor Capgemini Software Solutions Center
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Capgemini zatrudni 100 osób we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 kwi 2013 10:44


- Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą odpowiedzialne za realizację zróżnicowanych projektów IT dla prestiżowych międzynarodowych oraz polskich klientów - dodaje dyrektor.

Software Solutions Center we Wrocławiu poszukuje przede wszystkim programistów JAVA, konsultantów SAP BI, inżynierów wsparcia aplikacji oraz analityków. Cenną kompetencją kandydatów do pracy będzie znajomość języka niemieckiego.

Łącznie, w całej Polsce firma planuje zatrudnienie dodatkowych 500 specjalistów. Capgemini Polska to jeden z najprężniej rozwijających się pracodawców sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który zatrudnia w Polsce już ponad 5 tys. pracowników.

- Ambitne plany rekrutacyjne są rezultatem zwiększającej się skali działania Capgemini w Polsce. Firma pozyskuje nowych klientów oraz rozszerza zakres realizowanych już projektów - tłumaczy Piotr Poprawski. - W związku z intensywną rekrutacją skierowaną również do studentów i absolwentów, nasza firma przygotowuje szereg programów stażowych. Najlepszym praktykantom oferujemy możliwość kontynuowania kariery w oparciu o umowę o pracę - dodaje.

Wrocławski oddział Capgemini jest wiodącym dostawcą usług w zakresie tworzenia, testowania oraz wdrażania zaawansowanego oprogramowania IT w Polsce. Klientami centrum są aktualnie, m.in. Daimler AG, BMW AG, DB Schenker AG i Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Obecnie w Software Solutions Center we Wrocławiu pracuje już ponad 500 inżynierów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.