×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Capgemini rekrutuje. Szuka pracowników do konkretnego oddziału

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 20 kwi 2021 12:01

Capgemini, dostawca usług IT i konsultingowych, rekrutuje na potęgę. W 2021 r. planuje zwiększyć liczbę pracowników o ponad 850 osób. Rekrutacje na szeroką skalę prowadzone są we Wrocławiu, w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Opolu i Warszawie, ale również w Lublinie.

Capgemini rekrutuje. Szuka pracowników do konkretnego oddziału
Capgemini zatrudni w Polsce do końca roku ponad 850 osób (fot. wikipedia.org/flickr.com/Claudio Lobos)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Capgemini w 2019 r. otworzyła w Lublinie polską siedzibę jednej ze swoich linii biznesowych - Cloud Infrastructure Services.
  • Przez ten czas lubelski zespół mocno się rozbudował, a w najbliższym czasie powiększy się o kolejnych 50 specjalistów. 
  • Przede wszystkim zależy nam na pracownikach z biegłą znajomością języka angielskiego - mówi Tomasz Trzaska, menadżer lubelskiego oddziału Capgemini.

Jak wynika z danych Urzędu Miasta w Lublinie, poziom zatrudnienia w centrach usług biznesowych na rynku lubelskim plasuje się na poziomie ponad 10 tys. osób w ok. 72 placówkach. Obecny rok ma w tym regionie przynieść ponad 200 nowych stanowisk pracy w tym sektorze.

- Lublin to największe miasto Polski Wschodniej i znaczący ośrodek ICT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój gospodarczy i wysoka jakość życia stawiają nas wśród najatrakcyjniejszych miast dla inwestorów i przyjazne miejsce do życia dla mieszkańców. Cieszy nas dynamiczny rozwój firm w Lublinie, które nie tylko realizują ciekawe i ambitne projekty, ale oferują też przy tym możliwość rozwoju osobistego, co jest czynnikiem niezwykle istotnym dla obecnych i przyszłych pracowników - mówi dr Mariusz Sagan, dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin.

Praca w Capgemini w Lublinie

W styczniu 2019 r. Capgemini wkroczyła na lubelski rynek ze wsparciem ze strony władz miasta. Wśród najważniejszych czynników decydujących o wyborze tej lokalizacji przez francuskiego giganta można wyróżnić dużą dostępność wykwalifikowanej kadry IT i lingwistów, specjalizację regionu w branży IT oraz dobrze wypracowaną sieć kontaktów na linii władze miasta - przedsiębiorstwa - uczelnie wyższe. Każdego roku na tym rynku pojawia się niemalże 1 000 nowych specjalistów IT, gotowych do podjęcia pracy, zatem wybór Lublina jako kolejnego miejsca na rozwój firmy - był jak najbardziej zasadny.

- Dążymy do prężnego rozwoju naszego zespołu, co jest także podyktowane podejmowanymi przez nas nowymi projektami. Stale przyjmujemy nowe wyzwania, obieramy ambitne cele i z sukcesami realizujemy swoje założenia. Przewidujemy, że nasza przestrzeń biurowa w kolejnym roku podwoi się. Poszerzanie naszych lubelskich struktur jest naturalne - poszukujemy specjalistów, którzy doskonale odnajdują się w branży IT, a jednocześnie uzupełnią nasz zespół o dodatkowe umiejętności i kompetencje. Obecnie poszukujemy ok. 30 osób, które miałyby obrać takie stanowiska jak m.in. problem manager, change manager, service level & reporting manager, service catalogue manager - mówi Tomasz Trzaska, menadżer lubelskiego oddziału Capgemini.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Capgemini rekrutuje. Szuka pracowników do konkretnego oddziału

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA