Call center zlikwidowane. Pracownicy z dnia na dzień zostali wyrzuceni na bruk

Współpracująca z firmą Orange agencja zwolniła około 140 osób z call center w Krośnie. Pracownicy są rozgoryczeni, z dnia na dzień znaleźli się na bruku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Call center zlikwidowane. Pracownicy z dnia na dzień zostali wyrzuceni na bruk

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

9 kwi 2014 8:41


Jak informuje serwis Krosno24.pl Orange Customer Service, czyli call center przy ul. Podwale przestało funkcjonować. Z dniem 1 kwietnia z pracą pożegnało się około 140 pracowników.

Zwolnieni nie spodziewali się takiej sytuacji - czytamy na stronie internetowej. - Pracownicy zostali jedynie poinformowani, że oddział w Krośnie jest likwidowany i kazano im podpisać wypowiedzenia.

W siedzibie w Krośnie nikt z przedstawicieli Orange nie zabiera głosu w tej sprawie, odsyłają do rzecznika w centrali.

Maria Piskier z Biura Prasowego Orange Polska na pytanie serwisu Krosno.24.pl o zwolnienie tak licznej grupy tłumaczy, że w Krośnie spółka OCS nie zatrudniała żadnych pracowników, a jedynie korzystała ze świadczenia usług przez firmy trzecie. I dodaje, że z dniem 1 kwietnia 2014 r. OCS zaprzestała zamawiania tych usług, o czym z odpowiednim wyprzedzeniem firmy wcześniej je świadczące były uprzedzone.

Jednocześnie informuje, że w Krośnie nie jest planowane rozwijanie usług call center dla podmiotów z grupy Orange - podaje Krosno.24.pl. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.