Burger King otwiera restaurację w Rudzie Śląskiej. Zatrudni nawet 50 osób

• W październiku Burger King otworzy pierwszą restaurację typu drive thru na Śląsku.
• Lokal z okienkiem dla zmotoryzowanych powstanie w Rudzie Śląskiej, a pracę znajdzie tu nawet 50 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Burger King otwiera restaurację w Rudzie Śląskiej. Zatrudni nawet 50 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 sie 2016 16:32


Nowa restauracja otwarta zostanie pod koniec października przy ul. Klary. Obecnie trwa rekrutacja pracowników restauracji.

- Planujemy zatrudnić od 30 do nawet 50 osób. Nasza oferta skierowana jest zarówno do szukających stałej pracy, jak i tych, którzy chcą po prostu dorobić. Oferujemy elastyczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb grafik oraz możliwość wyboru rodzaju umowy w oparciu, o którą będziemy współpracować – mówi Małgorzata Skalska, HR specialist w Burger King Polska.

- Od przyszłych pracowników nie wymagamy doświadczenia, liczy się zaangażowanie i chęć do pracy. Z naszej strony oferujemy płatne szkolenia, jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, pozwalającą awansować na wyższe stanowiska oraz przyjazną atmosferę pracy – dodaje Małgorzata Skalska.

Drive Thru w Rudzie Śląskiej będzie pierwszą tego typu restauracją na Śląsku i piątą restauracją Burger King w tym regionie.

Aktualnie w Polsce działa 47 restauracji Burger King, zlokalizowanych w 22 miejscowościach, głównie w dużych aglomeracjach i przy węzłach autostradowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Zainteresowana 2016-08-18 17:18:48

Gdzie można dowiedzieć sie w sprawie pracy ?

Reex 2016-08-17 19:43:34

Ruda Śląska to 11 dzielnic,może autor tej wiadomości napisze w jakiej dzielnicy.