×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

BSH Rzeszów rekrutuje. Szuka inżynierów, konstruktorów i specjalistów

  • jk
  • 20 cze 2022 16:26

Firma BSH zwiększa zatrudnienie. Obecnie poszukuje 25 pracowników, którzy zajmą się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego i transportem wewnętrznym.

BSH Rzeszów rekrutuje. Szuka inżynierów, konstruktorów i specjalistów
BSH Rzeszów (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Spółka BSH produkuje na Podkarpaciu kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia i odkurzacze. W związku ze zwiększaniem produkcji, poszukuje 25 nowych pracowników. Początkowo zostaną oni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą na zatrudnienie bezpośrednio przez BSH.

Jak informuje spółka, fabryka w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim oferuje dobrze zorganizowane stanowiska pracy, kantynę na terenie zakładu i przyjazną atmosferę. Pracownicy korzystają z nowoczesnych narzędzi i sprzętu, a produkcja jest prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Firma poszukuje też kilku inżynierów, konstruktorów i specjalistów, którzy w międzynarodowym środowisku będą pracowali nad nowymi technologiami. BSH zatrudni pracowników do działów badań i rozwoju, IT oraz zakupów.

Roboty wspierają pracowników

BSH w ostatnim czasie uruchomiła dwa pierwsze autonomiczne roboty, które same transportują materiały w magazynie.

- Wybraliśmy najnowocześniejsze, inteligentne urządzenia. Nasze roboty nie wymagają od nas przygotowywania dla nich specjalnych ścieżek. Są wyposażone w kamery i czujniki, dzięki którym omijają przeszkody. To najnowsze rozwiązania na rynku – powiedziała Anna Jonkisz z BSH, liderka projektu uruchomienia tych pojazdów. Dodała, że ruch tych autonomicznych wózków jest wkomponowanych w ruch innych maszyn i ludzi.

- Będziemy nadal inwestowali w roboty wszędzie tam, gdzie mogą one ułatwiać pracownikom pracę i znacząco przyspieszyć automatyzację - dodaje Richard Dalacker, dyrektor oddziału BSH w Rzeszowie.

BSH w Polsce

BSH ma w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim małe AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. BSH w Polsce rozwija Centra Badań i Rozwoju w Łodzi i w Rzeszowie oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: BSH Rzeszów rekrutuje. Szuka inżynierów, konstruktorów i specjalistów
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA