Broker HR nowym graczem na rynku

Wrocławski Broker HR to nowa firma, świadcząca usługi rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla młodych osób, dopiero wkraczających na rynek pracy i chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, jak i dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Broker HR nowym graczem na rynku

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 sie 2014 13:42


- Podeszliśmy strategicznie do potrzeb rynku i dostrzegliśmy niszę do zagospodarowania. Oferujemy niestandardowe podejście, tj. poznajemy klienta od środka, definiujemy istotne z punktu widzenia biznesu, prowadzonego przez klienta, obszary przy tworzeniu profili kandydatów. To pozwala wyjść poza schemat postrzegania potencjalnego pracownika - mówi Marcin Skarżyński z Broker HR.

Broker HR oferuje także model rekrutacyjny, który minimalizuje coraz częściej spotykany w wielu branżach problem rotacji personelu. Autorski program firmy, pomaga dopasować kandydatów nie tylko do aktualnych, ale również do przyszłych potrzeb pracodawców.

Bazując na doświadczeniu IT, firma nie tylko aktywnie wspiera sam proces rekrutacji, ale także pomaga dostosować pakiet benefitów pod charakterystyczne potrzeby tej branży. Dzięki wiedzy doświadczonych specjalistów, Broker HR wyłania najlepszych pracowników z rynku, dlatego też w procesie rekrutacji skupia się dodatkowo na kreatywności kandydatów.

Czytaj też: Transline Group - najlepsza brytyjska agencja pracy tymczasowej - otworzyła biuro w Polsce 

Dzięki zastosowaniu takiego modelu, wybrani zostają pracownicy z dużym potencjałem, którym zapewniana jest ścieżka rozwoju zawodowego dopasowana do indywidualnych predyspozycji. Poprzez znajomość tendencji oraz problemów korporacyjnych firma wspiera zmianę podejścia do pracownika i sprawia, że pracodawcy stają się elastyczni. To wszystko daje doskonały efekt w postaci zgranej kadry.

Serwis internetowy prowadzony przez Broker HR umożliwia zamieszczenie CV w bazie, pozwalającej na precyzyjne dopasowanie do profilu potencjalnego pracodawcy. Pomysłodawcy projektu poprzez współpracę z ośrodkami edukacyjnymi, oferują także szkolenia dla kandydatów odpowiadające rzeczywistym wymaganiom różnych gałęzi biznesu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Gosia 2016-03-21 11:45:12

Wszystko to stare kruczki w nowym PR; tyle,ze najpierw muszą znaleźć kandydatów i ładnie ich poprosić,żeby w ogóle spojrzeli na ofertę.Model i strategia kandydatów nie stworzą !

Deart Wader 2016-03-21 10:40:28

Firma do młodych...szok, co za brednie, to firma masakrycznie niekompetentna w tym co robi, brak profesjonalizmu, chaos, niedouczony zespół ludzi...tragedia i smutek że coś takiego nazywa się firmą - szkoleniową jeszcze