PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Biegli rewidenci z Ukrainy znajdą pracę w Polsce

Polska Agencja Nadzoru Audytowego oferuje pracę dla uchodźców – biegłych rewidentów z Ukrainy - poinformowała Agencja w piątek. Ogłoszenie zostało skierowane do osób, które mają uprawnienia biegłego rewidenta lub doświadczenie w pracy w firmach audytorskich.

  • Autor: PAP/JP
  • 25 mar 2022 13:12
Biegli rewidenci z Ukrainy znajdą pracę w Polsce
Polska Agencja Nadzoru Audytowego oferuje pracę dla uchodźców – biegłych rewidentów z Ukrainy (fot. Pixabay)
REKLAMA

"Polska Agencja Nadzoru Audytowego opublikowała ogłoszenie o pracę w języku ukraińskim. Skierowane jest ono do osób, które mają uprawnienia biegłego rewidenta lub doświadczenie w pracy w firmach audytorskich. Miejscem pracy jest Warszawa, gdzie mieści się siedziba PANA, jest jednak możliwość wykonywania pracy w trybie zdalnym" - poinformowała Agencja w informacji prasowej.

Agencja proponuje zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prezes Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego (PANA) Marcin Obroniecki, cytowany w informacji, podkreślił, że Polacy pokazują ofiarność i pomagają uchodźcom z kraju ogarniętego wojną. "Wśród nich są osoby o wysokich kwalifikacjach, między innymi biegli rewidenci, którzy mogą w pełni wykorzystać swoje umiejętności i wesprzeć Polską Agencję Nadzoru Audytowego w reformie polskiego rynku biegłych rewidentów i firm audytorskich" - wskazał.

Osoby z Ukrainy zainteresowane pracą w PANA mogą aplikować za pomocą formularza na stronie Agencji:https://kariera.pana.gov.pl/uk/spontannyj-nabr-zaczkavlenst-u-robot-v-polskomu-ahentstv-z-kontrolyu-za-audytom,ja,95

"W wyniku agresji Rosji na Ukrainę najeźdźców giną cywile, w tym kobiety i dzieci. Niszczone są miasta i gospodarka. Od początku wojny Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) solidaryzuje się z ofiarami ataku Rosji na niepodległą Ukrainę" - podkreśliła Agencja.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego informuje na swojej stronie internetowej, że sprawuje niezależny nadzór nad biegłymi rewidentami, firmami audytorskimi i samorządem zawodowym biegłych rewidentów.

PANA działa na podstawie ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Nadzór nad działalnością PANA sprawuje Minister Finansów, między innymi poprzez powoływanie i odwoływanie organów PANA, nadanie jej statutu oraz zatwierdzanie planu finansowego oraz sprawozdania finansowego.

Piątek to 30. dzień wojny Rosji przeciw Ukrainie.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biegli rewidenci z Ukrainy znajdą pracę w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA