×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Biedronka szuka menedżerów. Będzie szkolić studentów i absolwentów

  • jk
  • 7 lut 2023 16:18

Biedronka rozpoczęła rekrutację do kolejnej edycji programu menedżerskiego Management Trainee. Oferta przeznaczona jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego.

Biedronka szuka menedżerów. Będzie szkolić studentów i absolwentów
Biedronka to największy pracodawca w Polsce zatrudniający ponad 80 tys. osób (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Rekrutacja do programu Management Trainee w Biedronce trwa. Przez kolejne cztery miesiące kandydaci będą mogli aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

Oferta przeznaczona jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego. Udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej, takich jak Erasmus, lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty kandydata.

- Management Trainee to program menedżerski, który każdego roku, od 27 lat, pozwala grupie ambitnych studentów i absolwentów, poznać przekrojowo branżę retail. Program cały czas ewoluuje i oferuje uczestnikom wszechstronny rozwój i zdobycie unikalnego doświadczenia. Stażyści pracują nie tylko w wybranym przez siebie dziale, ale także w sercu naszego biznesu – w sklepach Biedronka. Te dwa lata to intensywny czas, który kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska młodszego menedżera - komentuje Marta Śliwińska, starszy menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Biedronce.

Program menedżerski Biedronki to szansa na szybszy awans

Absolwenci programu Management Trainee statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po 4 latach zostają menedżerami, a po 7 starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor zatrudniony w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15 proc. starszych menedżerów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biedronka szuka menedżerów. Będzie szkolić studentów i absolwentów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA