×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Biedronka, PoloMarket, Lidl, Żabka zapłacą pracownikom za nocleg

Nocleg i dojazd na koszt pracodawcy, elastyczny grafik czy specjalne nagrody dla pracowników, którzy zdecydują się dobrowolnie przenieść do pracy w innym mieście. Tak sieci handlowe kuszą pracowników do pracy w placówkach znajdujących się w popularnych miejscowościach turystycznych.

Biedronka, PoloMarket, Lidl, Żabka zapłacą pracownikom za nocleg
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Wraz z rozpoczęciem wakacji popularne dyskonty czy sieci handlowe stanęły przed wyzwaniem rekrutacyjnym.
  • Jak zapewnić sprawną i szybką obsługę w placówkach zlokalizowanych w popularnych wśród turystów miastach, gdzie w tym czasie liczba klientów dynamicznie skacze w górę?
  • Nowych i starych pracowników kuszą nie tylko wizją odpoczynku po pracy na plaży, ale również dodatkowymi nagrodami czy darmowym noclegiem.

Na jednym z popularnych portali z ogłoszeniami swoją ofertę zamieścił PoloMarket. Sklep mieści się w Kołobrzegu, jednym z miast, które znajduje się w czołówce najpopularniejszych wśród turystów. Ta popularność z pewnością przekłada się na liczbę klientów, którzy odwiedzą sklep. Czym więc skusić pracowników, którzy mają świadomość, że na brak pracy narzekać nie będą?

Poza "atrakcyjnym" wynagrodzeniem - 13 zł netto za godzinę pracy, możliwością skorzystania z elastycznych form zatrudnienia czy miłą atmosferę pracy pracodawca oferuje również zakwaterowanie na swój koszt.

Możliwość sezonowego zakwaterowania na koszt pracodawcy w nadmorskich miejscowościach oferuje również siec sklepów Żabka. Taką ofertę otrzymają pracownicy, którzy zdecydują się na pracę w placówkach w Karwi czy Dębkach. By pracownicy mieli możliwość skorzystania z uroków plaż, firma oferuje również elastyczny grafik oraz pracę na zmiany.

Specjalną ofertę dla swoich pracowników przygotowała również sieć sklepów Biedronka, która podkreśla, że umożliwia pracownikom łączenie pracy z wypoczynkiem. Przedstawiciele sieci nie ukrywają, że w sezonie letnim nad Bałtykiem sporym wyzwaniem jest zapewnienie turystom i lokalnym mieszkańcom stałego dostępu do wszystkich produktów oraz sprawnej i szybkiej obsługi. By to osiągnąć Biedronka zwiększa zespoły w swoich placówkach.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Biedronka, PoloMarket, Lidl, Żabka zapłacą pracownikom za nocleg
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Marcin 2019-06-28 13:31:35

    No i super. To w tym roku wakacje z żabką!

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA