Będzie praca w Deloitte i EY. Duże rekrutacje

• W nowej jednostce Deloitte zatrudnienie znajdą specjaliści z obszaru audytu oraz absolwenci i studenci ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii.
• W EY na kandydatów czeka ponad 200 miejsc pracy w audycie, doradztwie biznesowym, transakcyjnym, prawnym i podatkowym.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Będzie praca w Deloitte i EY. Duże rekrutacje

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 mar 2016 11:31


1 czerwca w Rzeszowie powstanie regionalne centrum usług dla audytu na Europę Środkową, które będzie częścią centrum usług dla biznesu Deloitte. Centrum będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentów dla działów audytu, zbieraniem informacji na temat klientów i branż, koordynacją wybranych elementów bezpośrednich badań kontrolnych i weryfikacją sprawozdań finansowych.

– W Centrum planujemy zatrudnić specjalistów, którzy będą ściśle współpracować z zespołami audytu w biurach Deloitte w Europie Środkowej – mówi Wolda Grant, audit and enterprise risk services leader w Deloitte Central Europe.

W centrum usług dla audytu Deloitte w Europie Środkowej zatrudnienie znajdą nie tylko specjaliści z obszaru audytu, ale również absolwenci i studenci z doświadczeniem, ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii.

Nowa jednostka stanie się częścią centrum usług dla biznesu Deloitte działającego w Rzeszowie od września ubiegłego roku. Dotąd w jego skład wchodziły zespoły finansowo-księgowe, IT oraz zespoły świadczące usługi z zakresu zarządzania ryzykiem. Centrum usług dla biznesu Deloitte pracuje dla biur firmy w 18 krajach Europy Środkowej. W krótkim czasie w stolicy Podkarpacia stworzono już 70 nowych miejsc pracy. Do 2021 roku zatrudnienie zostanie zwiększone do 300 osób.

– Utworzenie nowego centrum usług dla audytu w Rzeszowie umożliwi dostosowanie poziomu usług do potrzeb wynikających z rozwoju Deloitte. Mamy satysfakcję, że uruchamiając kolejne centra obsługi przyczyniamy się do rozwoju Rzeszowa i całego regionu podkarpackiego – mówi Ján Zoller, dyrektor centrum usług dla audytu.

200 nowych pracowników

Z kolei w firmie doradczej EY - z okazji wiosennej rekrutacji - czekają na kandydatów miejsca pracy w audycie, doradztwie biznesowym, transakcyjnym, prawnym i podatkowym. Łącznie w tym roku zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Rekrutacja do siedmiu biur w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i po raz pierwszy – Gdańsku - potrwa do 11 kwietnia. Na praktyki oraz stanowiska asystenckie mogą aplikować studenci oraz absolwenci wszystkich kierunków począwszy od biznesowych, przez nauki ścisłe, informatyczne oraz prawnicze. 

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.