BASF kusi studentów Politechniki Wrocławskiej

Na Politechnice Wrocławskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy BASF Polska ze studentami. Firma prezentowała się jako pracodawca. Współpraca z uczelniami aglomeracji wrocławskiej związana jest z budowaną w Środzie Śląskiej fabryką katalizatorów. Do 2016 roku w fabryce znajdzie pracę ok. 400 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

BASF kusi studentów Politechniki Wrocławskiej

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

22 sty 2014 8:54


Przedstawiciele firmy zaprezentowali studentom obszar działalności BASF w Polsce i na świecie. Mówiono o innowacjach, nowoczesnych technologiach, zrównoważonym rozwoju oraz projektach edukacyjnych. Studenci dowiedzieli sie również, jakim pracodawcą jest firma BASF i co składa się na profil idealnego kandydata.

- Nasze spotkanie jest oficjalną inauguracją współpracy z Politechniką Wrocławską. To dla nas kluczowa uczelnia ze względu na profil kształcenia i lokalizację, mówi Sylwia Szmidt, kierownik działu personalnego w BASF Polska.

Podczas spotkania najliczniej reprezentowana była grupa studentów chemii, niemniej BASF poszukuje specjalistów wielu dziedzin, w tym m.in. absolwentów mechaniki i robotyki. W przyszłości planowane jest również podjęcie współpracy z ponadgimnazjalnymi szkołami technicznymi w regionie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.