Bama Companies szuka pracowników do nowej fabryki pod Oławą

Bama Companies znany producent wyrobów piekarniczych rozpoczął kolejny etap rekrutacji. W tej chwili poszukiwane są osoby na stanowiska operatora linii produkcyjnej oraz pakowacza do budowanej w Stanowicach koło Oławy pierwszej fabryki firmy w Europie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bama Companies szuka pracowników do nowej fabryki pod Oławą

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

12 mar 2013 22:24


Od początku br. r. Bama Companies prowadzi aktywną rekrutację do nowoczesnej fabryki budowanej w Stanowicach koło Oławy. W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy obecnie firma poszukuje osób na stanowiska operatora linii produkcyjnej oraz pakowacza.

W procesie rekrutacji istotne są motywacja do pracy, świadomość specyfiki pracy w firmie z branży spożywczej oraz chęć podnoszenia własnych kwalifikacji.

Pierwsze etapy rekrutacji cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Oławy i okolic, dlatego postanowiliśmy, że tym razem w procesie doboru członków zespołu będzie nas wspierać firma doradcza - mówi Dominika Obutelewicz-Mejor, Kierownik ds. Personalnych. Firma będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie wstępnej selekcji wszystkich nadesłanych aplikacji, organizację pierwszych spotkań i udzielenie rekomendacji do dalszego etapu, jakim będą rozmowy z kierownictwem produkcji- dodaje.

Rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywały w sali konferencyjnej Oławskiego Urzędu Gminy. Pierwsze spotkania planowane są już od 20-go marca.

W fabryce Bama Europa produkowane będą mrożone wyroby piekarnicze. Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią zeszłego roku. Obecnie zakończono kolejny etap na placu budowy: wykonano montaż konstrukcji i pokrycia dachu nad mroźnią, magazynem oraz częścią produkcyjną i techniczną.

Trwa także szkolenie nowo zatrudnionych członków zespołu. Nowi pracownicy odpowiedzialni za organizację procesu produkcji oraz wdrożenie obowiązujących systemów jakości w zakładzie w Stanowicach wyjechali w marcu na szkolenia do fabryki firmy w Stanach Zjednoczonych. Grupa poszerza wiedzę na temat specyfiki procesu technologicznego oraz zasad wdrożenia systemów gwarantujących bezpieczeństwo produktu.

Z kolei w maju planowana jest wizyta amerykańskich przedstawicieli firmy w Polsce mające na celu wsparcie w uruchomieniu produkcji oraz wymianę wiedzy i najlepszych praktyk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.