Atos szuka talentów w Bydgoszczy

Ruszyła rekrutacja do II edycji projektu "Bydgoszcz Szuka Talentów", w ramach którego odbędą się bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami. Odbędzie się on na przełomie listopada i grudnia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Atos szuka talentów w Bydgoszczy

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

13 lis 2015 15:32


Bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute Poland Chapter. Program warsztatów obejmuje m.in. wprowadzenie do zarządzania projektami, budżet projektowy i kontrola projektu, ryzyka w projekcie i wprowadzanie zmian, komunikację w projekcie, obsługę MS Project.

Projekt dedykowany jest osobom, które szukają pracy, chcą związać swoją karierę zawodową z obszarem zarządzania projektami i podwyższyć kwalifikacje z tego zakresu.

Staże dla laureatów

- Projekt Bydgoszcz Szuka Talentów jest szansą dla osób, które pragną skonfrontować wiedzę w obszarze zarządzania projektem z realnym biznesem i jednocześnie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji – mówi Mirosław Mąka, menedżer Atos w Polsce.

Warsztaty zakończą się pracą konkursową na najlepszy projekt. Na laureatów czekają staże w firmie Atos, nagrody rzeczowe, a także nagroda specjalna - możliwość poprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorskie.

Czytaj też: Atos zatrudni 800 osób. Także te bez doświadczenia

- Staż w firmie Atos, to szansa na rozwój i zwiększenie swoich kompetencji. Możliwość pracy w międzynarodowej firmie będzie bez wątpienia wyjątkowym doświadczeniem. Jest to jednocześnie niewątpliwa wartość dodana dla firmy, ponieważ będzie miała możliwość współpracy z utalentowanymi młodymi ludźmi – dodaje Mąka.

Wszyscy uczestnicy uzyskają także świadectwo ukończenia szkolenia z zarządzania projektami, które zostanie wydane przez PMI PC.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, firma Atos IT Services, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Project Management Institute – Poland Chapter..

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.