PARTNERZY PORTALU

AstraZeneca, producent szczepionki na COVID-19 szuka pracowników do polskiego oddziału

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 2 kwi 2021 15:58

Kierownik badań klinicznych, starszy specjalista ds. zakupów, specjalista ds. płac ze znajomością języka francuskiego czy też administrator badań klinicznych. W sumie ponad 80 ofert pracy znajdziemy na stronie warszawskiego oddziału międzynarodowego koncernu farmaceutycznego AstraZeneca.

AstraZeneca, producent szczepionki na COVID-19 szuka pracowników do polskiego oddziału
Biuro AstraZeneca mieści się w Warszawie (Fot. astrazeneca.pl)
REKLAMA
  • AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. W Polsce firma jest obecna od prawie 30 lat. 
  • Na całym świecie AstraZeneca zatrudnia ponad 81 800 pracowników. Polski zespół liczy 2100 osób i cały czas rośnie. W Polsce 1000 osób zajmuje się kluczowymi procesami badawczo-rozwojowymi w skali światowej.
  • Firma obecnie publikuje ponad 80 ofert pracy na różne stanowiska w polskim oddziale. Poszukuje nie tylko specjalistów z zakresu medycyny. Na pracę u farmaceutycznego giganta mają szansę również specjaliści IT czy HR.

- Aby stać się najlepszym, zespół potrzebuje dobrze wykształconych specjalistów i ogromnego zaangażowania. Polska ma przed sobą doskonałe długoterminowe perspektywy. Musimy jednak nie tylko być ambitni w zadawaniu sobie pytania, co chcemy osiągnąć za 10 czy 20 lat, ale także wyznaczać krótkoterminowe, mniejsze cele. Dzięki temu możemy osiągnąć widoczne i motywujące rezultaty - mówił w ubiegłym roku Radu Rasinar, prezes AstraZeneca Pharma Poland. 

AstraZeneca jest producentem szczepionki na COVID-19, którą obecnie szczepieni są Polacy

Z kolei Alina Pszczółkowska, wiceprezes AstraZeneca Pharma Poland dodawała, że międzynarodowy producent leków, w tym szczepionki przeciwko koronawirusowi COVID-19, chce jeszcze bardziej związać się z polskim ekosystemem innowacji i uczestniczyć, wraz z innymi partnerami i stroną publiczną, w tworzeniu wartości dodanej dla Polski i polskiej gospodarki w tym obszarze.

Przedstawiciele AstraZeneca odnosili się do rozwoju firmy przy okazji otrzymania od  Ministerstwa Rozwoju, jako pierwszej globalnej firmie biofarmaceutycznej w Polsce, statusu Centrum Badawczo-Rozwojowego. Miało to miejsce w sierpniu 2020.

Praca w AstraZeneca

- W AstraZeneca łączy nas wspólny cel: przesuwanie granic nauki w celu dostarczania leków zmieniających życie. Każdego dnia zmieniamy świat, dostarczając potencjalnie zmieniające życie leki milionom ludzi na całym świecie. Nasz cel jest ambitny, podobnie jak nasze podejście. Stanie się bardziej zwinną i kreatywną firmą oznacza budowanie dynamicznej, inspirującej kultury, w której celebrujemy różnorodne, odważne myślenie, jesteśmy ciekawi, kreatywni i otwarci na nowe pomysły i sposoby pracy. Nasza strategia kadrowa umożliwia nam stworzenie wspaniałego miejsca pracy i trwałej organizacji, która umożliwi firmie AstraZeneca poprawę jakości życia pacjentów dziś i w przyszłości - możemy przeczytać w ogłoszeniach o pracę farmaceutycznego giganta.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: AstraZeneca, producent szczepionki na COVID-19 szuka pracowników do polskiego oddziału

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA