PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Anwil oferuje staże studentom kierunków ścisłych

Anwil z Grupy Orlen rekrutuje studentów kierunków ścisłych, planujących związać swą przyszłość zawodową z branżą chemiczną. Nabór w ramach kolejnej edycji programu stażowego potrwa do 3 maja. Zajęcia podczas stażu odbywać się będą w zakładzie głównym włocławskiej spółki.

  • Autor: PAP/JP
  • 5 kwi 2022 12:49
Anwil oferuje staże studentom kierunków ścisłych
Zajęcia podczas stażu odbywać się będą w zakładzie głównym Anwilu (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA

"Trzymiesięczny staż umożliwia młodym ludziom zdobycie wiedzy oraz nowych umiejętności pod okiem ekspertów. Może stać się także początkiem zatrudnienia w spółce na stałe" - poinformował we wtorek Anwil.

Jak wyjaśniono w komunikacie, program stażowy "Z Anwilem na start" to projekt, w ramach którego spółka "rekrutuje studentów kierunków ścisłych, planujących związać swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną". Nabór do programu potrwa do 3 maja 2022 r. i odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system eRecruiter - informacje na ten temat można znaleźć na internetowej stronie włocławskiej spółki, w zakładce "Programy stażowe".

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Według Anwilu, program adresowany jest głównie do studentów trzeciego roku studiów I stopnia - licencjackich i inżynierskich oraz pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia - magisterskich na takich kierunkach jak: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, diagnostyka maszyn i systemów pomiarowych, energetyka, elektrotechnika, budowa maszyn elektrycznych, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, czy zarządzanie projektami.

"Praktyczne zajęcia realizowane będą w Anwilu w takich obszarach biznesowych jak: Obszar Służb Utrzymania Ruchu, Obszar Produkcji, Obszar Zarządzania Projektami oraz Obszar Infrastruktury i Administracji" - zaznaczyła spółka.

Informując o swym programie stażowym dla studentów, Anwil podkreślił, że "jest wiodącą spółką sektora chemicznego w Polsce", drugim co do wielkości producentem nawozów azotowych i jedynym krajowym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anwil oferuje staże studentom kierunków ścisłych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA