PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Amazon rekrutuje. Do końca roku zatrudni kilkaset osób

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 10 maj 2021 10:49

650 nowych miejsc pracy do końca 2021 roku planuje utworzyć Amazon w Polsce. Zwiększenie zatrudnienia jest następstwem uruchomienia nowego centrum obsługi klientów Amazon w Gdańsku, które działa od początku marca, a więc od startu polskojęzycznego serwisu zakupowego on-line Amazon.pl.

Amazon rekrutuje. Do końca roku zatrudni kilkaset osób
Nowe stanowiska będą obejmowały stacjonarnych i zdalnych pracowników obsługujących klientów polsko-, niemiecko-, francusko- i włoskojęzycznych (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA
  • Od rozpoczęcia działalności w Polsce w 2014 roku Amazon stworzył ponad 18 000 stałych miejsc pracy i liczba ta wciąż rośnie.
  • Firma właśnie ogłosiła plany rekrutacyjne na 2021 rok. Chce utworzyć 650 nowych miejsc pracy.
  • Nowe stanowiska będą obejmowały stacjonarnych i zdalnych pracowników obsługujących klientów polsko-, niemiecko-, francusko- i włoskojęzycznych.

- Cieszymy się, że w naszej rozwijającej się w szybkim tempie bazie operacyjnej w Polsce powstanie 650 nowych miejsc pracy - mówi Jean-March Dupont, dyrektor działu obsługi klienta w UE. - Osoby zatrudnione w obsłudze klienta w Polsce to świetni pracownicy. Ten fakt miał ogromne znaczenie dla naszej decyzji o zatrudnieniu kolejnych kandydatów. Jesteśmy pewni, że oni również zapewnią doskonałą obsługę klientom Amazon, zarówno w Polsce, jak i w Europie - dodaje.

Do tej pory Amazon stworzył w Polsce ponad 18 000 stałych miejsc pracy. Powstały one w dziewięciu centrach logistyki, biurze Amazon Web Services w Warszawie oraz Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku, które dostarcza rozwiązania zasilające produkty i usługi Amazon na całym świecie. Dziesiąte centrum logistyczne w Świebodzinie zostanie otwarte w 2021 roku, zwiększając zatrudnienie Amazon w Polsce o ponad 1 000 nowych miejsc pracy.

Kolejne 650 miejsc pracy ma powstać 650 nowych miejsc pracy ma powstać w dziale obsługi klienta. To efekt uruchomienia nowego centrum obsługi klientów Amazon w Gdańsku, które działa od początku marca, a więc od startu polskojęzycznego serwisu zakupowego on-line Amazon.pl.

Zespół ten jest odpowiedzialny za udzielanie odpowiedzi na różne pytania z ich strony – m.in. związane z zamówieniami, produktami, płatnościami.

Firma przygotowała zarówno oferty pracy dla osób chcących pracować zdalnie, jak i tych, które chcą stawiać się w biurze w Gdańsku. Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta nie jest warunkiem koniecznym, ale kandydaci powinni biegle posługiwać się językiem polskim, francuskim, niemieckim lub włoskim (w zależności od rynku, który będą obsługiwać).

- Chcemy zapewnić naszym pracownikom pełne wsparcie. Niezależnie od tego, czy będą pracować zdalnie czy stacjonarnie, chcemy, aby czuli się częścią firmy, mogli liczyć na naszą pomoc przez cały czas pracy . Ważne, aby czerpiąc z wyjątkowej kultury naszej firmy mogli kształtować własną drogę do sukcesu - zapewnia Jean-Marc Dupont.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Amazon rekrutuje. Do końca roku zatrudni kilkaset osób

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA