Amazon poszukuje informatyków oraz inżynierów

Amazon będzie zatrudniać kolejne osoby do swoich centrów rozwojowych m.in. na terenie Polski. Ogółem w 2016 roku pracę w całej Europie znajdzie kilka tysięcy wykształconych osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Amazon poszukuje informatyków oraz inżynierów

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

11 lut 2016 12:54


Obecnie Amazon zatrudnia w Europie ponad 40 000 osób. 10 000 nowych stałych miejsc pracy, które powstały w 2015 roku, to rekord w historii rozwoju zatrudnienia Amazon.

Plany Amazon zakładają także utworzenie setek miejsc pracy dla informatyków oraz inżynierów odpowiadających za tworzenie oprogramowania w 12 europejskich centrach badań i rozwoju. W placówkach badawczo-rozwojowych w Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Rumunii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii prowadzone są prace nad nowymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w różnych obszarach działalności spółki, takich jak sklep internetowy Amazon, aplikacje mobilne, media cyfrowe, urządzenia i ich oprogramowanie, np. technologia rozpoznawania mowy, system Prime Air oraz usługi w chmurze.

Wiele stanowisk wymaga wyższego wykształcenia i biegłej znajomości kilku języków, podczas gdy do pracy na innych doświadczenie nie jest konieczne – pracownicy zostają przeszkoleni z zakresu umiejętności niezbędnych w pracy na danym stanowisku.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ivo 2016-02-17 09:06:41

Tutaj jest kilka ciekawych danych dotyczących zatrudnienia w Amazonie sklep-amazon.pl/2-artykuly/119-zatrudnienie-w-amazonie-ciekawe-dane

kubasiewicz.pl 2016-02-11 18:30:09

hmm to że Amazon poszukuje to jeszcze nie znaczy, że znajdzie. Zwłaszcza jeśli płaci na poziomie tego co oferuje innym pracownikom tzn niskie stawki, a kandydat ma się Cieszyć, że pracuje w Amazon - na to specjaliści it raczej się nie nabiorą, a Amazon będzie szukał i szukał....