PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Agencja Wywiadu chce być bardziej elastycznym pracodawcą

Agencja Wywiadu wprowadza zmiany w rozkładzie czasu pracy funkcjonariuszy. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 31 maj 2019 15:56
Agencja Wywiadu chce być bardziej elastycznym pracodawcą
(fot. Facebook/Agencja Wywiadu)
REKLAMA

Agencja Wywiadu to instytucja, której pracownicy odpowiadają za zdobywanie jawnych i niejawnych informacji, m.in. znaczących z perspektywy bezpieczeństwa Polski. Teraz przechodzi zmiany mające poprawić jej pozycję na rynku pracy. Chodzi o wprowadzenie elastycznych godzin rozpoczynania i kończenia pracy przez funkcjonariuszy AW. 

- Zmiana ta ma na celu wprowadzenie, w ramach podstawowego rozkładu czasu służby, określonego godzinowo przedziału czasowego, w którym funkcjonariusze Agencji Wywiadu będą mogli decydować o rozpoczęciu pełnienia służby w danym dniu. W myśl obecnie obowiązującej regulacji funkcjonariusze pełnią służbę w podstawowym rozkładzie czasu służby przez 8 godzin codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.15 do 16.15. Zgodnie z projektowanym rozwiązaniem 8-godzinny czas służby nie ulegnie zmianie, natomiast funkcjonariusze Agencji Wywiadu będą mieli możliwość rozpoczynania pełnienia służby między godziną 7.30 a 9.00 - czytamy w uzasadnieniu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Takie rozwiązanie ma za zadanie nie tylko dopasować godziny rozpoczęcia służby do trybu codziennych zajęć służbowych funkcjonariuszy AW, a również zwiększyć jej konkurencyjności na rynku pracy.

Warto przypomnieć, że AW prowadzi właśnie rekrutację na szereg stanowisk. By aplikować wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, jaki znajduje się na ich stronie. Obecnie AW poszukuje pracowników także do służby cywilnej. To m.in. infograficy, technicy-informatycy, specjaliści ds. bezpieczeństwa IT czy infobroker (researcher) oraz tłumacze języków obcych (angielskiego czy rosyjskiego).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Agencja Wywiadu chce być bardziej elastycznym pracodawcą

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA