×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Agencja SEO iCEA otwiera oddział w Toruniu. Trwa rekrutacja

  • jk
  • Opublikowano: 5 wrz 2022 10:31

We wrześniu pracę rozpoczął nowy oddział Grupy iCEA w Toruniu. Procesy rekrutacyjne wciąż trwają. Spółka poszukuje specjalistów, którzy będą uczestniczyć w dalszym rozwoju usług.

Agencja SEO iCEA otwiera oddział w Toruniu. Trwa rekrutacja
Grupa iCEA, globalna agencja SEO, otworzyła nowe biuro w Toruniu (Fot. AdobeStock/JackF)
REKLAMA

Grupa iCEA, globalna agencja SEO, otworzyła nowe biuro w Toruniu. W pierwszej fazie rozwoju oddział Toruń wesprze zespół w codziennych działaniach oraz, jak twierdzi firma, wyniesie dotychczasową obsługę klienta na wyższy poziom.

- Branża e-commerce to obszar, który nieustannie się rozwija za sprawą rosnących potrzeb konsumentów. Otwarcie nowego oddziału Grupy iCEA jest odpowiedzią na potrzeby branży oraz wzmożoną aktywność klientów naszej firmy. Realizując strategię dynamicznego rozwoju, skupiamy się na wzmocnieniu działań na rynku krajowym, a także otwieramy się na nowe obszary. Inwestycja stanowi element realizacji długofalowej strategii, która zakłada rozwój działalności, zarówno w zakresie poszerzania zespołu o nowych specjalistów, jak również w podnoszeniu jakości oferowanych usług dla dotychczasowych i nowych klientów spółki - mówi Wojciech Haremza, CEO Grupy iCEA.

Czytaj też: W pandemii powiększyli zespół o pracowników z Indii. Opowiadają o największych wyzwaniach

Głównym celem nowego oddziału będzie kompletowanie bazy klientów, kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi oraz przedstawianie odbiorcom aktualnej oferty. Zespół sales audit analyst, pod okiem branch managera, będzie także odpowiadał na zapytania dotyczące produktów oraz oferowanych usług Grupy iCEA, jak również zapewni wsparcie procesu ofertowania i podpisywania umów w ścisłej współpracy z działem sprzedaży.

Dalsza strategia rozwoju Grupy iCEA zakłada systematyczną rozbudowę struktur nowego oddziału oraz poszerzenie dotychczasowej oferty z zakresu SEO/SEM. Procesy rekrutacyjne wciąż trwają. Spółka poszukuje specjalistów, którzy będą uczestniczyć w dalszym rozwoju usług.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Agencja SEO iCEA otwiera oddział w Toruniu. Trwa rekrutacja
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA