×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Biedronka sercem Jeronimo Martins

Chcemy, aby każdy, kto rozpoczyna pracę w jednym z biur naszej firmy, spróbował sił w sklepie. Proponujemy spędzenie pierwszego tygodnia w jednym ze sklepów Biedronka – mówi Agata Wójcik-Ryszawa z Jeronimo Martins Polska.

Biedronka sercem Jeronimo Martins
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Firma dynamicznie się rozwija. Jak sobie radzicie z rekrutacją na wiele stanowisk i selekcją dużych grup kandydatów o podobnych kwalifikacjach?

Agata Wójcik-Ryszawa, dyrektor działu rekrutacji i planowania rozwoju w Jeronimo Martins Polska: Jesteśmy postrzegani na rynku jako atrakcyjny pracodawca, dlatego też zgłasza się do nas wielu kandydatów. Starannie analizujemy wszystkie przesyłane do nas podania tak, aby podczas spotkań bezpośrednich jak najszybciej wyłonić osoby najlepiej dopasowane do funkcji, jaką mają pełnić. Dbamy także o to, aby każdy kandydat został indywidualnie poinformowany o przebiegu procesu i naszej decyzji.

Prowadzimy również wiele programów skierowanych do określonych grup kandydatów, głównie do absolwentów szkół wyższych lub studentów. Takimi programami są: Dojrzewalnia talentów - program management trainee, Owocne wakacje - program praktyk letnich czy Kierownik rejonu - program rozwoju w sprzedaży.

Dzięki tym programom możemy nawiązać współpracę z utalentowanymi młodymi osobami i zainwestować w ich szybki rozwój w strukturach Jeronimo Martins.

Ponadto od wielu lat staramy się promować rozwój zawodowy naszych pracowników. Około. 90 proc. stanowisk menedżerskich w Jeronimo Martins Polska pochodzi właśnie z awansów wewnętrznych. Jednocześnie dynamiczny rozwój i wzrost zatrudnienia w naszej firmie wiąże się ze stałym poszukiwaniem w całym kraju kandydatów spoza firmy.

Jeronimo Martins Polska jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudnia około 40 tys. pracowników. W tym roku planujemy otwarcie 290 sklepów oraz dwóch centrów dystrybucyjnych. Ich uruchomienie będzie się wiązało z utworzeniem dodatkowych miejsc pracy.

Jak docieracie z ofertami pracy do kandydatów?

- Z myślą o przejrzystej i skutecznej komunikacji z rynkiem pracy stworzyliśmy specjalną stronę internetową poświęconą karierze: www.karierawjm.pl. Prezentujemy na niej wiele informacji o tym, jak wygląda praca w poszczególnych działach, także w formie wypowiedzi naszych pracowników.

Jest tam także kalendarz wydarzeń, w których uczestniczymy: targów pracy oraz spotkań organizowanych wspólnie z naszymi partnerami. Na stronie znajduje się również wyszukiwarka aktualnych ofert pracy w Jeronimo Martins. Praktycznie każdego dnia pojawiają się tu nowe oferty z całej Polski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biedronka sercem Jeronimo Martins
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA