Adecco rekrutuje. Poszukuje pracowników dla MAN Trucks w Niepołomicach

Średnio 4,5 tys. zł miesięczne - tyle mogą przyszli pracownicy MAN Trucks w Niepołomicach, których firma potrzebuje aż 150. Rekrutację prowadzi Adecco Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adecco rekrutuje. Poszukuje pracowników dla MAN Trucks w Niepołomicach

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 kwi 2018 11:43


Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, zatrudni pracowników produkcji, mechaników i pracowników logistyki.

- Potrzebujemy łącznie 150 pracowników, z których około 80 proc. zatrudnionych będzie w dziale montażu, a 20 proc. w dziale logistyki – tłumaczy Paulina Piech, kierownik oddziału Adecco Poland w Niepołomicach. - Skala rekrutacji jest duża, dlatego liczymy na specjalistów nie tylko z województwa małopolskiego, ale także świętokrzyskiego i podkarpackiego Czynniki, które mogą ich zachęcić, to nie tylko prestiż pracodawcy i dobry dojazd do strefy inwestycyjnej, ale też atrakcyjne warunki – dodaje.

Wszyscy pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Średnia pensja na każdym ze stanowisk, na które trwa rekrutacja, to 4,5 tys. złotych brutto, a najlepszym pracownikom MAN Trucks będzie oferował po pewnym czasie zatrudnienie bezpośrednie.

Oprócz tego, Adecco Poland zapewnia benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych, dopłaty do obiadów i darmowe kursy zawodowe.

Kandydaci muszą przejść złożony proces rekrutacji. Po weryfikacji CV, najpierw czeka ich rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli pójdzie dobrze, rekruterzy sprawdzą zdolności manualne, umiejętności posługiwania się narzędziami i dopasowywania elementów, a także pracę z instrukcją i logiczne myślenie. Końcowy etap rekrutacji odbywa się bezpośrednio w MAN Trucks.

To nie pierwsza rekrutacja prowadzona przez Adecco Poland dla MAN na dużą skalę. Za pośrednictwem Adecco Poland od roku 2007 w zakładzie produkcyjnym MAN Trucks pracę znalazło 271 Osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.