9 zdań, których nie powinieneś mówić, odchodząc z pracy

Zwykle przychodzi taki moment, że postanawiamy odejść z pracy i spróbować swoich sił gdzie indziej. – Nigdy nie wiemy, w jakiej sytuacji będziemy za parę lat, nie warto więc palić za sobą mostów – radzi Michał Środa z GoWork.pl.

Autor: AT 16 cze 2015 6:42

REKLAMA

Czasem emocje biorą górę, a wypowiedziane słowa trudno cofnąć. Oto zdania, których nie powinno się wymawiać, rezygnując z pracy. (Fot. Mat. pras.)


Puls HR Puls HR

9 zdań, których nie powinieneś mówić, odchodząc z pracy


REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Ja 2015-06-27 23:22:39

Czy to naprawdę wina pracownika, że nie jest równomiernie obciążany obowiązkami tylko raz się nudzi a innym razem musi charować po godzinach albo nawet po nocach? Jak sobie z tym poradzić nie narażając się przełożonemu? Czy można akceptować sytuację, że praca powyżej 8 godzin dziennie nie jest wynagradzana płacą za godziny nadliczbowe ani czasem wolnym tylko premią przyznawaną raz w roku? Jak rozumieć sytuację i co robić, gdy stanowiska są tworzone i likwidowane w przeciągu jednego roku? Jak się zachować w sytuacji, gdy pracodawca zwalnia z tytułu restrukturyzacji i likwidacji stanowiska, a pół roku wcześniej zatrudnił 2 osoby o podobnych albo nawet niższych kwalifikacjach i mniejszym doświadczeniu i je zatrzymuje w pracy?