„Zwiedzaj i Pracuj”- teraz także w Australii

Dzięki podpisanemu porozumieniu między Polską a Australią młodzi Polacy, którzy chcieliby wybrać się do tego kraju będą mogli łatwiej podróżować, uczyć się i legalnie pracować.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

„Zwiedzaj i Pracuj”- teraz także w Australii

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 sie 2014 10:23


Ministrowie spraw zagranicznych Polski i Australii już w marcu podpisali dwustronne porozumienie dotyczące programu „Zwiedzaj i pracuj". To idea skierowana do młodych ludzi (w wieku od 18 do maksymalnie 30 lat), którzy chcieliby podczas pobytu poznać kulturę i styl życia mieszkańców Australii. Jednak odpoczynek i możliwość nauki języka to nie jedyne korzyści.

Dzięki programowi młodzi Polacy będą mogli legalnie zarobić na swój pobyt. Udział w „Zwiedzaj i pracuj" to szansa na łączenie pracy, turystyki i edukacji maksymalnie przez rok. Porozumienie ma charakter dwustronny, co oznacza, że będą mogli korzystać z niego nie tylko Polacy, ale też chcący poznać nasz kraj Australijczycy.

Julie Bishop, minister spraw zagranicznych Australii, która podpisała dokument w imieniu rządu Związku Australijskiego podkreśliła, że nie ma lepszego sposobu na umacnianie dwustronnych relacji, niż inwestowanie w młodych ludzi.

Od 1 sierpnia br. można składać wnioski o udział w programie. Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.