30 miejsc stażowych w Allegro

• Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji programu stażowego Allegro Summer                        E-xperience.
• Na stażystów z Poznania, Torunia i Warszawy czeka 30 miejsc w pakiecie z dwoma miesiącami pracy pod okiem specjalistów z branży e-commerce.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

30 miejsc stażowych w Allegro

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

14 kwi 2016 16:12


W tym roku stażyści mają okazję na dwa miesiące stać się częścią zespołów: IT, finanse i kontroling, HR, marketing, PR, sprzedaż czy mobile.

Brak jest ograniczeń wiekowych. Najlepsi mają szanse zamienić wakacyjny staż w pracę.

– Już na etapie aplikacji można wykazać się umiejętnościami, rozwiązując zadanie, które razem z CV trafia do potencjalnego opiekuna stażowego. Wyzwania są bardzo różne: od mocno sprecyzowanych, mających wskazać konkretną wiedzę np. dotyczącą kodowania, poprzez bardzo szerokie obszary, takie jak planowanie kampanii marketingowej – mówi Marta Glapa, koordynator programu stażowego Allegro.

– Czekamy na każdego, kto nie boi się pracy w zmiennym środowisku, podchodzi do wykonywania zadań z entuzjazmem i lubi pracować w zespole – dodaje.

W zamian Allegro oferuje wynagrodzenie w wysokości 2 200 zł brutto za miesiąc pracy.

Do tej pory w ramach program stażowego od 2011 roku w Allegro swoją karierę rozwijały 124 osoby, z których jedna trzecia związała się w firmą na stałe.

– Jest nas ponad 1300 osób w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu. Nasi stażyści w ramach Summer E-xperience mają możliwość czerpania z doświadczenia Allegro w zakresie e-commerce, m-commerce, big data, najnowszych technologii i wielu innych w kilku lokalizacjach w Polsce – mówi Izabela Jarosz, dyrektor HR Allegro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.