20 marca, Warszawa, Gala Konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2013”

Już po raz piąty prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013 otrzymają przedsiębiorstwa działające na polskim rynku, które nawet w trudnych czasach potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

20 marca, Warszawa, Gala Konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2013”

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2013-03-20


Bez względu na wielkość zatrudnienia i branżę, w której działają, stanowią elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy.

Badanie Great Place To Work ma ponad dwudziestoletnią historię i jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie, które obecnie jest realizowane w 45 krajach. Corocznie uczestniczy w nim ok. 5.500 przedsiębiorstw na całym świecie, zatrudniających ogółem ponad 10 milionów pracowników.

Więcej informacji udzielają:

Joanna Kowalczuk, G-Communications Consultants, Head of Strategy Development, tel. 603 98 18 72, e-mail: j.kowalczuk@gcomms.pl

Marzena Winczo-Gasik, Great Place To Work® Institute Polska Sp. z o.o., Menedżer ds. Komunikacji, , tel. 500 188 814, e-mail: marzena.winczo@greatplacetowork.com

Organizator:

Great Place To Work Institute Polska Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.