PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Siemens i Salesforce razem stworzą bezpieczne miejsce pracy

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 29 cze 2020 8:32

Dwa technologiczne giganty, Siemens i Salesforce łączą siły, by opracować rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w miejscu pracy – „Bezdotykowe biuro”.

Siemens i Salesforce razem stworzą bezpieczne miejsce pracy
Siemens i Salesforce ogłosili partnerstwo rzecz przyszłych działań w zakresie bezpiecznych miejsc pracy. (fot. StockSnap z Pixabay)
REKLAMA
  • Pandemia koronawirusa mocno namieszała w życiu zawodowym wielu pracowników na całym świecie.
  • Choć liczba zakażeń spada, do rozwiązania nadal jest wiele kwestii, które mają ustrzec przed ponownym zakażeniem.
  • Siemens i Salesforce ogłosili partnerstwo na rzecz przyszłych działań w zakresie bezpiecznych miejsc pracy – „Bezdotykowe biuro".

Firmy, które decydują się na powrót pracowników do biur, muszą spełnić szereg wymogów. To m.in. zachowanie bezpiecznej odległości przy biurkach, "zamaszyste" mijanie się na korytarzu czy regularna dezynfekcja sprzętu. Więcej o tych wytycznych w publikacji "Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia osób pracujących w czasie epidemii COVID-19", przygotowanej przez Głównego Inspektora Pracy i Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy. 

Teraz dwaj technologiczni giganci ogłosili współpracę. Razem chcą opracować nowy pakiet technologii dla miejsc pracy, który będzie wspierał przedsiębiorstwa na całym świecie w bezpiecznym, ponownym otwieraniu. Partnerstwo obejmuje serwis Work.com zbudowany przez Salesforce oraz rozwiązania Inteligentnej Infrastruktury firmy Siemens, w tym Comfy oraz Enlighted.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozwiązania obejmują "bezdotykowe biuro" z mobilnymi kartami wstępu do budynku i wind oraz system bezpiecznego zarządzania miejscem pracy, który pozwala pracownikom na rezerwowanie sal konferencyjnych i biurek za pomocą aplikacji Comfy, która wysyła w czasie rzeczywistym powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznej liczby uczestników w pomieszczeniu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Siemens i Salesforce razem stworzą bezpieczne miejsce pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA