Promostal potrzebuje ludzi. Od zaraz

Obecnie spółka Promostal realizuje ponad dwadzieścia kontraktów w kraju i za granicą, wykorzystując swoje wszystkie zasoby ludzkie. By nadążyć z produkcją firma od zaraz zatrudni pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Promostal potrzebuje ludzi. Od zaraz

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 lip 2014 14:53


- Potrzebujemy ludzi na montaże w kraju i za granicą oraz do produkcji na miejscu - mówi Grzegorz Polak, prokurent spółki. - Obecnie na montażach mamy 47 osób, z czego 29 w kraju i 18 za granicą. Jesteśmy gotowi zatrudnić ok. 15 osób od zaraz. Poszukujemy przede wszystkim ślusarzy ze znajomością rysunku technicznego oraz spawaczy - dodaje i podkreśla, że znajomość języka angielskiego na pewno będzie dodatkowym atutem.

Specjalistyczna firma stalowo-budowlana realizuje obecnie 23 kontrakty, z czego dziewięć dla nowych klientów, pozyskanych w tym roku. Najważniejsze inwestycje za granicą realizowane są dla skandynawskich kontrahentów z Danii, Szwecji, Norwegii.

Do największych inwestycji Promostalu należy hala produkcyjna huty magnezu w Porsgrunn w Norwegii, a do najbardziej spektakularnych - prefabrykacja i montaż wiaduktu kolejowego w centrum Sundyberg w Szwecji. Obecnie firma zatrudnia 160 osób. Jej przychody wyniosły w 2013 r. 39 mln zł, a na koniec czerwca br. - 40 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.