Oto liderki polskiego sektora budowlanego

16 Leading Ladies - liderek polskiego sektora budownictwa zostało wyróżnionych przez President's Club - biznesową społeczność zrzeszającą osoby kierujące firmami działającymi w obszarze zrównoważonego rozwoju.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Oto liderki polskiego sektora budowlanego

PODZIEL SIĘ


Autor: hans

17 paź 2013 16:19


President's Club to biznesowa społeczność zrzeszająca osoby kierujące polskim sektorem budowlanym. W szczególności reprezentujące firmy realizujące ideę budownictwa zrównoważonego - koncentrującego się na wartościach społecznych oraz ochronie środowiska naturalnego. Organizatorami wydarzenia są Future4Build oraz magazyn Cleantech.

Wśród wyróżnionych znalazły się: Agnieszka Kozłowska-Korbicz, Wiceminister Środowiska; Aneta Więcka z Instytutu Energii Odnawialnej; Anna Czyż z Hays Poland; Davin Saylor i Katarzyna Zawodna ze Skanska; Ewa Rutkowska-Subocz z Dentos; Isabelle Clerc z AEW; Joanna Schulders z UBM; Joanna Wis-Bielewicz z TUP S.A.; Kinga Anasiewicz-Zaręba z Vestas; Svetlana Robinson z Future4Build; Kinga Nowakowska z Capital Park; Magdalena Stretton z Arcadis; Regina Gul z Jones Lang Lasalle oraz Renata Kusznierska z DTZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Aaa 2013-12-19 18:25:16

Brak progesjonalizmu