Olechnowicz, Lotos: Zmiany w zarządzie 13 kwietnia?

Najwyraźniej nadchodzi czas zmian kadrowych we władzach spółki Lotos, którą od 2002 r. zarządza Paweł Olechnowicz. Na 13 kwietnia zwołano radę nadzorczą grupy Lotos.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Olechnowicz, Lotos: Zmiany w zarządzie 13 kwietnia?

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/Puls Biznesu

wnp.pl

4 kwi 2016 8:28


Jak informuje "Puls Biznesu", na 13 kwietnia zwołano radę nadzorczą Lotosu i w programie jej posiedzenia znalazł się punkt mówiący o zmianach w zarządzie. O zmianach we władzach naftowej spółki wspominał również niedawno minister skarbu, Dawid Jackiewicz.

Czytaj też: Związkowcy nie chcą odwołania prezesa Pawła Olechnowicza

- Oceny dokonań Pawła Olechnowicza dokona rada nadzorcza. Niedługo dowiemy się, czy rada widzi możliwość dalszej współpracy z zarządem i panem Olechnowiczem - powiedział pod koniec marca Jackiewicz, odpowiadając na pytania o zmiany kadrowe w spółkach skarbu państwa.

Paweł Olechnowicz jest najdłużej urzędującym prezesem giełdowej spółki skarbu państwa. Powołany na swoje stanowisko został w marcu 2002 roku. Murem stoją za nim pracownicy. Przypomnijmy, że wszystkie najważniejsze organizacje związkowe podpisały się pod listem skierowanym do ministra skarbu Dawida Jackiewicza, w którym protestują przeciwko planom odwołania prezesa grupy Lotos Pawła Olechnowicza.

Więcej czytaj na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Felek 2016-04-04 17:12:53

Odwołać i rozliczyć za rabunkową eksploatację złoża na Bałtyku, Yme, niszczenie floty Petrobalticu. itd.