PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Krakowski Park Technologiczny otworzył zamiejscowy punkt informacyjny

  • Autor: PAP/AT
  • 14 wrz 2020 12:52

Krakowski Park Technologiczny, który zarządza Polską Strefą Inwestycji (PSI) na terenie województwa małopolskiego i części świętokrzyskiego, otworzył w Tarnowie swój pierwszy zamiejscowy punkt informacyjny.

Krakowski Park Technologiczny otworzył zamiejscowy punkt informacyjny
Siedziba Krakowskiego Parku Technologicznego (fot. kpt.krakow.pl)
REKLAMA
  • Punkt informacyjny KPT w Tarnowie działa w ramach nowo powstałego Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości.
  • Jego ideą jest stworzenie nowoczesnego miejsca, w którym każdy przedsiębiorca lub potencjalny inwestor będzie mógł skorzystać z szeregu usług związanych z prowadzeniem i rozwojem działalności gospodarczej.
  • W Tarnowie planowane są m.in. spotkania prowadzonego przez KPT centrum hub4indutsry, skierowane do przedsiębiorstw produkcyjnych, by ułatwić dostęp do informacji na temat cyfryzacji, Przemysłu 4.0 oraz innych trendów technologicznych, które mogą pomóc zwiększyć wydajność produkcji.

Jak podkreślili przedstawiciele KPT, głównym zadaniem placówki jest wspieranie przedsiębiorców z regionu tarnowskiego w rozwoju ich firm. Punkt został uruchomiony ze względu na duże zainteresowanie tamtejszych podmiotów gospodarczych inwestycjami w ramach PSI.

Punkt informacyjny KPT w Tarnowie działa w ramach nowo powstałego Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości. Jego ideą jest stworzenie nowoczesnego miejsca, w którym każdy przedsiębiorca lub potencjalny inwestor będzie mógł skorzystać z szeregu usług związanych z prowadzeniem i rozwojem działalności gospodarczej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak przypomniał prezes KPT Wojciech Przybylski, spółka ta od ponad 20 lat zajmuje się zarządzaniem ulgami podatkowymi dla inwestorów w całej Małopolsce, dlatego naturalnym kierunkiem jej rozwoju, wpisanym do jej strategii, jest otwieranie punktów informacyjnych w innych miastach.

"Takie działania pozwalają nam w pełni spożytkować nasz potencjał wsparcia przedsiębiorców, być bliżej nich i jeszcze sprawniej reagować na ich potrzeby" - ocenił.

W Tarnowie planowane są m.in. spotkania prowadzonego przez KPT centrum hub4indutsry, skierowane do przedsiębiorstw produkcyjnych, by ułatwić dostęp do informacji na temat cyfryzacji, Przemysłu 4.0 oraz innych trendów technologicznych, które mogą pomóc zwiększyć wydajność produkcji.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krakowski Park Technologiczny otworzył zamiejscowy punkt informacyjny

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA