Kopacz: W marcu spotkanie ws. programu dla Śląska

Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że na początku marca odbędą się rozmowy ws. programu dla całego Śląska. Poza stroną rządową, mają w nich wziąć udział związkowcy i samorządowcy. Chcę, aby na Śląsku biło serce polskiego przemysłu, by tutaj powstało centrum przemysłowe - mówiła.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kopacz: W marcu spotkanie ws. programu dla Śląska

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

18 sty 2015 11:53


"Zgodnie ze złożoną deklaracją, na początku marca będziemy rozmawiać już o konkretach, będziemy również rozmawiać z wami, ale będziemy również rozmawiać z samorządowcami" - powiedziała premier po podpisaniu porozumienia ws. planu naprawczego dla KW, zwracając się do szefa śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominika Kolorza.

"Chcę, żeby tu na Śląsku biło serce polskiego przemysłu, a więc ten program będzie takim dobrym wstępem do tego, żeby to centrum przemysłowe tutaj na Śląsku powstało" - podkreśliła.

"Wszyscy jak tutaj jesteśmy wiemy, że polskie górnictwo, które ma przed sobą przyszłość, to jest zdrowe, ekonomiczne przedsiębiorstwo, które będzie gwarantować miejsca pracy, a gwarantem tego porozumienia będą oczywiście związki zawodowe i strona rządowa, ale wierzcie mi państwo, gwarantem tego porozumienia będą przede wszystkim górnicy, którzy ostatnie dni byli tam na dole i manifestowali swoje niezadowolenie" - mówiła Kopacz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.