Kolejne zezwolenie w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Tym razem otrzymała je firma Wepa Professional Piechowice, która wczoraj dokonała otwarcia nowej hali magazynowej dla produkowanych przez siebie produktów: papieru toaletowego, ręczników kuchennych i papierowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kolejne zezwolenie w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

17 gru 2013 9:25


Zezwolenie na dalszą rozbudowę zakładu odebrali z rąk Iwony Krawczyk, prezes SSE w Kamiennej Górze, bracia Krengel jako przedstawiciele rodzin właścicieli. Firma Wepa Professional Piechowice wchodzi w skład rodzinnego koncernu Wepa z siedzibą w Arnsberg, w regionie Sauerland w Niemczech. Firma zatrudnia ponad 340 pracowników i zajmuje się produkcją artykułów codziennego użytku, takich jak papier toaletowy, ręczniki kuchenne i papierowe.

Zaplanowana rozbudowa zakładu zapewni nowe miejsca pracy w regionie Jeleniej Góry i przyczyni się do jego wzmocnienia jako strefy gospodarczej. - W Piechowicach czujemy się bardzo dobrze. Jako właściciele firmy jesteśmy dumni z zaufania pokładanego w grupie Wepa i cieszymy się z udanej współpracy z regionalnymi urzędami. Wszystkie dotychczasowe decyzje związane z rozbudową zakładu były podejmowane bardzo szybko, a niezbędne zezwolenia wydawane bardzo sprawnie - powiedział Martin Krengel, prezes Wepa Industrieholding SE, spółki-matki grupy Wepa.

- W minionych latach stale inwestowaliśmy w istniejący park maszynowy oraz wprowadzaliśmy nowe maszyny. Odkąd w roku 2006 fabryka papieru weszła w skład grupy Wepa, stale rozbudowywaliśmy zakład oraz inwestowaliśmy w wyposażenie technologiczne, aby zwiększyć jego konkurencyjność. Inwestycje te będziemy kontynuować również w przyszłości - powiedział prezes Janusz Bryliński i członek zarządu Carsten Deichmann.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.