KHW uruchamia sklep. Kurier przyniesie węgiel do domu

Katowicki Holding Węglowy uruchomi sklep internetowy z węglem.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

KHW uruchamia sklep. Kurier przyniesie węgiel do domu

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

6 lip 2016 7:43


Poszerzają się możliwości zakupu przez internet opału wraz z dowozem przez kuriera prosto do domu. W drugiej połowie sierpnia swój sklep internetowy z węglem w paczkach uruchomi Katowicki Holding Węglowy (KHW) – informuje "Gazeta Polska Codziennie".

Pomysł sprzedaży węgla przez internet nie jest nowy, w serwisach handlowych, np. Allegro, Gratka czy OLX od dawna ogłaszają się sprzedawcy worków z węglem o wadze 25 kg i większych. Większość z nich wymaga jednak osobistego odbioru lub oferuje darmową dostawę dopiero przy zakupie tony paliwa.

Oferta przygotowana przez KHW zakłada natomiast dostawę w dowolne miejsce w uzgodnionym terminie za stałą cenę. Minusem jest konieczność zamówienia co najmniej jednej palety, na której mieści się 30 worków o wadze 25 kg.

Jak poinformował Wojciech Jaros, rzecznik prasowy KHW, dzięki wykorzystaniu możliwości sklepu internetowego odbiorcy zyskają nieograniczony dostęp do wysokiej jakości paliwa, pochodzącego bezpośrednio od producenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ja 2016-08-08 18:32:25

Kiedy tensklep konkretnie rusza, bo nie wiem czy się jeszcze niewstrzymam z zakupem?

ych 514 2016-07-09 20:59:58

Czas najwyższy i dlaczego tak dopiero w sierpniu , jak najmniej róznej maści pośredników tylko żeby w workach była deklarowana masa wegla, a nie jakaś mieszanina