Gremi Business Communication wprowadziło "politykę czystych biurek". Dziennikarze wzięli się za sprzątanie

W Gremi Business Communication (wydawca m.in. dziennika "Rzeczpospolita") ogłoszono „politykę czystych biurek”. Cel? Poprawa pracy redakcji oraz... przygotowanie na wizytę prezydenta Bronisława Komorowskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gremi Business Communication wprowadziło "politykę czystych biurek". Dziennikarze wzięli się za sprzątanie

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

21 paź 2014 13:22


Jak podaje "Press", rozporządzenie wprowadził prezes GBC Dariusz Bąk. Poinformował pracowników m.in. redakcji "Rzeczpospolitej", że po zakończeniu przez nich pracy, na biurku mogą zostać jedynie komputer i telefon, a na półkach minimalna liczba przedmiotów osobistych. Ich nadmiar... wyląduje w koszu na śmieci.

Czytaj też: Wyrywanie chwastów po godzinach. Tak Biedronka przygotowywała się na wizytę prezesa

- Głównym celem jest uporządkowanie pomieszczeń redakcji. W dobie serwerów przynajmniej część warsztatu dziennikarza może być na dyskach, a nie w postaci stosu papierów na biurku. Tym bardziej że niektóre z nich to poufne dokumenty - czytamy wyjaśnienia Dariusza Bąka w "Press".

Porządkowanie redakcyjnych biurek zbiegło się w czasie z prezydenta Bronisława Komorowskiego, który 23 października, z okazji 25-lecia Wolnej Rzeczypospolitej wręczy najbardziej zasłużonym dziennikarzom odznaczenia państwowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.