PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Czas na Wschód. Dziś start jednej z najważniejszych debat gospodarczych w kraju

O wyzwaniach i strategiach rozwojowych Polski Wschodniej, o tym, co ważne dla gospodarki, dla miast, gmin oraz dla rynku pracy i młodego pokolenia będzie mowa w trakcie VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego (WKG) w Białymstoku.

Czas na Wschód. Dziś start jednej z najważniejszych debat gospodarczych w kraju
Tegorocznej edycji VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego towarzyszy hasło „Tu spotyka się Zachód ze Wschodem” (Fot. PTWP)
REKLAMA
  • 30 debat, 1500 uczestników z kraju i z zagranicy, 200 prelegentów oraz 700 uczniów i studentów – dziś w Białymstoku początek VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który po raz kolejny pobił własny (ubiegłoroczny) rekord frekwencji.
  • Przed uczestnikami dwa dni debat i dyskusji, spotkania i wydarzenia towarzyszące. Po raz kolejny zaprezentują się TOP Inwestycje Polski Wschodniej oraz TOP Pracodawcy; Kongres wskaże też wiodące start-upy Polski Wschodniej.
  • W największej debacie poświęconej perspektywom rozwojowym Polski Wschodniej udział wezmą przedsiębiorcy i animatorzy życia gospodarczego, decydenci, eksperci, przedstawiciele świata nauki oraz ludzie młodzi – uczący się lub startujący w biznesie i na rynku pracy.
  • Tematyka? Szeroka i zróżnicowana – od inwestycji infrastrukturalnych o potężnych budżetach po dynamiczną młodą przedsiębiorczość i indywidualne recepty na sukces, od globalnej logistyki po lokalny rynek pracy

Tegorocznej edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku towarzyszy hasło „Tu spotyka się Zachód ze Wschodem”.

– Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku to debata różnych środowisk, przedstawicieli świata biznesu, gospodarki i polityki, ekspertów, naukowców. Rozmawiamy o istotnych tematach, tym, co najważniejsze z perspektywy lokalnej, regionalnej, ogólnopolskiej i europejskiej – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego, prezes Grupy PTWP. – Spotkania, networking i kongresowa, wyjątkowa atmosfera – to kolejne z atutów wydarzenia.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wydarzenie to, gromadzące co roku grono prestiżowych gości ze świata polityki, biznesu i nauki, przyjmowane jest z uznaniem przez środowiska gospodarcze i samorządowe.

W programie tegorocznego Kongresu znalazło się wszystko, co w istotnej mierze wpływa na sytuację gospodarczą Polski i Europy, a więc rozwojowe ambicje, dotychczasowe osiągnięcia, nowe czynniki wzrostu, szanse i wyzwania, ale także problemy i bariery do pokonania.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Czas na Wschód. Dziś start jednej z najważniejszych debat gospodarczych w kraju

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA