Priorytetem rządu Beaty Szydło będzie m.in. obniżenie wieku emerytalnego

Beata Szydło, kandydatka na premiera zadeklarowała "konsekwentne" realizowanie projektów zapowiadanych w kampanii wyborczej na pierwsze 100 dni gabinetu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Priorytetem rządu Beaty Szydło będzie m.in. obniżenie wieku emerytalnego

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

10 lis 2015 20:23


- Pracujemy w tej chwili nad przygotowaniem się do expose i do tego, co jest najważniejsze w resortach, bo jest końcówka roku i wiadomo, że są pewne kwestie, które my będziemy kontynuować, ale też projekty i programy, na których nam bardzo zależy - mówiła we wtorek dziennikarzom Szydło.

- Pierwsza rzecz to jest oczywiście budżet, który trzeba będzie przyjąć. Pewnie będziemy zgłaszali do niego jeszcze też swoje autopoprawki - zapowiedziała kandydatka na premiera. Dodała, że nad tym pracuje kandydat na ministra finansów Paweł Szałamacha.

Priorytetowym projektem jej rządu - jak mówiła - będzie wprowadzenie ustawy 500 zł na dziecko oraz obniżenie wieku emerytalnego.

- To są te projekty, które będą jako pierwsze realizowane. Ja w kampanii wyborczej zaprezentowałam projekty na pierwsze 100 dni i będziemy je konsekwentnie w ciągu tego pierwszego okresu wprowadzać - podkreśliła Beata Szydło.

Zaznaczyła, że jej rząd jest przygotowany do ciężkiej pracy. - My się na to nastawiamy - mówiła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.